בהפועל תל אביב מצפים שאוראל דגני יוזמן לסגל הנבחרת

play רמזי ספורי, אוראל דגני
רמזי ספורי, אוראל דגני | עדי אבישי
הפועל תל אביב - מכבי פתח תקווה 0:6 03:44

האדומים מקווים שהקפטן יהיה בנבחרת של אנדי הרצוג לקראת צמד המשחקים נגד סלובניה ואוסטריה. מעל 3,000 אוהדים ילוו את הקבוצה למשחק החוץ החשוב בטדי נגד בית"ר ירושלים (שבת ב-20:30)

אחרי ה-0:6 המדהים על מכבי פתח תקווה

, בהפועל תל אביב מורידים את ההתלהבות וממשיכים בהכנות לקראת המשחק החשוב נגד בית”ר ירושלים באצטדיון טדי (שבת ב-20:30) במסגרת המחזור ה-26 והאחרון של העונה הסדירה.

“אנחנו עדיין בקרבות התחתית”, סאמר גורם בהפועל תל אביב לקראת המפגש והוסיף: “המטרה היחידה כרגע היא המשכיות ואם נפסיד בטדי אז לא עשינו שום דבר. כולנו רוצים ושואפים להיכנס לפלייאוף התחתון עם כמה שיותר נקודות וביטחון עצמי”.

המאמן קובי רפואה אינו מתכנן לבצע שינויים בהרכב ואותם 11 שמחצו את מכבי פתח תקווה יעלו לשחק בירושלים. מי שלא השתתף בחגיגת השערים במושבה הוא החלוץ נריוס ואלסקיס, שעדיין לא מצא את הרשת מאז הצטרף בחודש ינואר ובמועדון ממתינים בקוצר רוח לשער הבכורה שלו.

שחקנים בהפועל תל אביב זוכרים היטב את התבוסה 3:0 במושבה בסיבוב הראשון ומעוניינים לתקן את הרושם. במועדון מאמינים שיותר מ-3,000 אוהדים אדומים יעשו את הדרך הארוכה לירושלים.

בנושא אחר, בהפועל תל אביב מצפים שיכולתו הגבוהה של הקפטן אוראל דגני לא תיעלם מעיני של המאמן הלאומי אנדי הרצוג והוא יזמין את הבלם לקראת צמד המשחקים נגד סלובניה ואוסטריה במוקדמות יורו 2020.

אוראל דגני (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי