רשמית: קלינגר הציע את התפטרותו, חוגג סירב

play ניר קלינגר
ניר קלינגר | מאור אלקסלסי
בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב 1:0 02:46

בעלי בית"ר ירושלים והמאמן שוחחו לאורך הלילה בנוגע לסיום ההתקשרות ודנו בגובה הפיצויים, אולם הבעלים הודיע: "אני חושב ומאמין שהוא צריך לאמן עד תום העונה. בנוגע לעונה הבאה תתקבל החלטה בתום העונה"

משה חוגג, בעלי בית”ר ירושלים, החליט הבוקר (שני), לאחר מרתון של שיחות לאורך הלילה מול המאמן ניר קלינגר, שהוא מסרב לקבל את התפטרותו והחליט כי קלינגר ימשיך בתפקיד לפחות עד תום העונה, כך הודיע המועדון רשמית. חוגג התלבט מאז ההפסד להפועל תל אביב במוצאי שבת ועד הבוקר התקשה לקבל החלטה סופית אם לפטר את המאמן, שהיה מי שהציע את התפטרותו כאמור, אולם בחר להשאירו.

“ניר קלינגר שוחח עימי ביממה האחרונה, בשיחה ניר לקח אחריות על מצב הקבוצה וביקש להתפטר”, הודיע חוגג רשמית, “לא קיבלתי את בקשת ההתפטרות של ניר מפני שאני חושב ומאמין שהוא צריך לאמן עד לתום העונה. בנוגע לעונה הבאה תתקבל החלטה בתום העונה הנוכחית״.

כפי שפורסם אמש בספורט1, בבית”ר ציפו שקלינגר יציע את התפטרותו ואכן במהלך השיחות הטלפוניות בלילה והבוקר, הציע המאמן לשים את המפתחות באופן מיידי, אבל אחת הבעיות שעומדה בפני ראשי בית”ר היא למצוא מחליף שיגיע לשבעת מחזורי הפלייאוף התחתון, מכיוון שאם קלינגר יסיים את תפקידו, עוזרו ניסן יחזקאל היה עוזב יחד איתו.

בבית”ר כבר נזרקו שמות של מספר מאמנים בכירים, דוגמת יוסי אבוקסיס, ברק בכר ורוני לוי לקראת העונה הבאה, אולם עד כה טרם נעשתה פנייה כלשהי למי מהם. מי שכן זכה להצעה לאמן עד תום העונה הוא יחזקאל, שסירב והיה הולך יחד עם קלינגר אם הייתה מתקבלת החלטה לסיים את ההתקשרות


קלינגר. נשאר בבירה לפחות עד הקיץ (דני מרון)

כאמור חוגג וקלינגר קיימו במהלך הלילה (בין ראשון לשני) מרתון של שיחות טלפוניות ודנו באפשרות שהמאמן יסיים את תפקידו באופן מיידי ואף שוחחו על גובה הפיצוי שיקבל המאמן, אך לא הגיעו להבנות וייתכן שהייתה זו סיבה נוספת להחלטה להשאירו. כפי שפורסם אמש בספורט1, האימון היום נדחה לשעה 16:00, במקום בשעות הבוקר כפי שתוכנן מלכתחילה. 

קלינגר לקח באופן קשה מאוד את ההפסד של בית”ר בשבת להפועל ת”א ואת העובדה שנכשל במשימתו להוביל את הקבוצה לפלייאוף העליון, והתנתק לחלוטין לכמעט 24 שעות, כשמכשיר הטלפון שלו היה מנותק והוא מבחינתו לא יצר קשר עם אף אחד, גם לא עם גורמים הנחשבים לקרובים אליו ביותר. לקראת ערב שוחחו קלינגר וחוגג בפעם הראשונה מאז המשחק בשבת והתלבטו יחד לגבי הצעד הנכון לעשות כרגע, דבר שהבוקר הוחלט יחדיו והוא יישאר בתפקידו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי