תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הטרנד נמשך: ניר ברקוביץ' חזר להפועל ראשון לציון

ניר ברקוביץ' | דני מרון
כמו רפואה, ז'ארדים וזידאן, גם המאמן שעזב בתחילת העונה ועבר להפועל רמת גן שב לכתומים במטרה להישאר אותם בליגה. "ניר רצה לעבור את העונה הזאת ללא אחיו אבל מבין שהוא חייב להציל את הקבוצה"
ניר ברקוביץ' חזר היום (שלישי) להפועל ראשון לציון לאחר שעזב אותה בחודש ספטמבר האחרון. ברקוביץ' הגיע במקומו של רון מרקוס שהתפטר בסוף השבוע לאחר ההפסד מול הפועל עפולה. מרקוס החליט לזעזע את המערכת לאחר מספר תוצאות לא טובות ומהחשש שהקבוצה תרד לליגה א'.

במהלך הימים האחרונים ניסה הבעלים של המועדון הכתום, אייל ברקוביץ', לחפש מאמן אחר אך כל אלה שפנה אליהם דרשו חוזה מעבר לעונה הנוכחית דבר שברקוביץ' סירב מכיוון שמעוניין למכור את הקבוצה. ביממה האחרונה החל אייל להפעיל לחצים על אחיו בכדי שיסכים להגיע עד לסיום העונה ויעזור לקבוצה לשרוד בליגה.

"ניר רצה לעבור את העונה הזאת ללא אחיו אבל הוא מבין שהוא חייב להציל את ראשון לציון", אמרו במועדון. כזכור לפני חודשיים התפטר ניר ברקוביץ' מהפעול רמת גן בשידור חי לאחר חילוקי דעות מול הנהלת הקבוצה. המבחן הראשון של ברקוביץ' בקדנציה השנייה יהיה ביום שישי נגד בני לוד.שכנע את אחיו לחזור לקבוצה. אייל ברקוביץ' (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ