תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

משפתי יחתום על חוזה חדש אם אשדוד תרד לליגה הלאומית

הפועל תל אביב - מ.ס. אשדוד 1:5
השוער המחליף יהפוך לפותח בין הקורות בליגה השנייה לאור העובדה שג'ראפי זוכה להתעניינות מקבוצות בכירות. גורם בקבוצה: "אם ננצח את קריית שמונה הפער יהיה רק חמש נקודות". השחקן החשוד בהטיית משחקים מתאמן
מ.ס. אשדוד יצאה לחופשה קצרה עד יום ראשון, בו ישובו השחקנים להתאמן לקראת המשחק הביתי בשבוע הבא נגד עירוני קריית שמונה. בקבוצה חזרה האמונה שנושא ההישארות בליגת העל עדיין קיים. בכיר במועדון סיפר: "הפעם משחק העונה שלנו על הסיכוי להישרדות הוא נגד קריית שמונה באצטדיון הי"א. אם ננצח את הצפוניים, הפער יירד לחמש נקודות בלבד והכול שוב פתוח".

הקשר ז'והאן מרסיאל, ששב משבועיים של טיפולים במכון לרפואת ספורט בצרפת, חזר להתאמן ועשוי לערוך את הופעת הבכורה שלו במועדון נגד קריית שמונה. השוער רועי משפתי מסיים חוזה בתום העונה והוא התבקש לחתום על חוזה חדש ולהפוך לשוער הראשון אם הקבוצה תרד לליגה הלאומית והשוער הראשון יואב ג'ראפי יעזוב את המועדון.

השחקן שנחשד לכאורה בניסיון להטות משחקים ויצא דובר אמת בבדיקת פוליגרף כפולה מתאמן, ובכל מקרה חוזהו באשדוד לא יחודש בעונה הבאה. בנושא אחר, שחקני הקבוצה השתתפו במשלוח מנות של פורים למתנס"ים בעיר.


משפתי. מסיים חוזה בתום העונה (דני מרון)

משפתי. מסיים חוזה בתום העונה (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ