בית המשפט קיבל הערעור, מעצרו של השחקן יוארך עד יום ראשון

ניידת משטרה
ניידת משטרה | צילום: אלוני מור

הכדורגלן הזר שנעצר אתמול הגיע לבית המשפט בצהריים והיה אמור לצאת לביתו, אך לאחר דיון בערב הוחלט להשאיר את השחקן במעצר. בקבוצתו עדיין בהלם: "הוא בכלל לא היה צריך לעלות על ההגה"

ימים לא פשוטים עוברים על הכדורגל הישראלי עם עוד פרשה מביכה, כאשר אתמול (שלישי) נתפס בכביש החוף שחקן זר מליגת העל שנהג בשכרות ובמהירות מופרזת ונלקח למעצר. על פי כתב האישום, במשטרה מאשימים את השחקן על כך שנהג במהירות מופרזת של 200 קמ"ש כאשר גם שתה פי שלוש מהמותר. בנוסף, במשטרה טענו כי השחקן נהג ללא רישיון בתוקף וביטוח בתוקף.

אתמול נערך דיון ראשון בעניינו של השחקן, ושם הוארך מעצרו ביממה אחת. הדיון היום בצהריים נעשה בדלתיים סגורות על פי דרישתו של סנגורו, וביציאה מהדיון יצא השחקן בליווי שוטרים. עורך דינו של השחקן ביקש לשחררו למעצר בית והדבר התקבל על ידי בית המשפט, אך המשטרה ערערה על ההחלטה וכרגע ההחלטה בנושא מעוכבת. לאחר משפט נוסף בערב, בית הדין קיבל את ערעור המשטרה ומעצרו יוארך עד יום ראשון הקרוב.

גם בקבוצתו אומנם מנסים לתמוך בשחקן, אבל עדיין נמצאים בהלם מהמקרה. עיקר הכעס של אנשי קבוצתו נובע מכך שהוא חזר ממסיבת יום ההולדת ואיש לא מנע ממנו מראש לעלות לרכב ולנהוג בו. "הוא אשם והמקרה חמור. אנחנו בודקים את הנושא והוא בכלל לא היה צריך לעלות על ההגה. צריך לבדוק איפה היו כל הסובבים אותו באותה מסיבה, ההתנהלות שלהם גם חמורה", אמרו במועדון.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי