תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בפתח תקווה רוצים להבטיח הישארות, גיגי עדיין בספק לרעננה

קריית שמונה - מכבי פתח תקווה 1:0
השוער חזר לאימונים מלאים אך סובל מכאבים וכשירותו תבחן ביומיים הקרובים. במועדון אמרו: "רוצים לסיים במקום הכי גבוה שאפשר". דנינו צפוי לחזור לסגל. בריבו, ששיחק 58 דקות בהפסד הנבחרת הצעירה, ישוב לאימונים
במכבי פתח תקווה רואים במשחק מול הפועל רעננה ביום ראשון כהזדמנות לסגור סופית את סיפור ההישארות בליגה, כאשר בקבוצה רוצים להמשיך את המומנטום שעומד על שני ניצחונות רצופים על אשדוד וקריית שמונה. במועדון אמרו: "אנחנו קרובים מאוד להבטחת ההישארות, אבל גם במצב הקיים, אנו רוצים לסיים בכל זאת במקום כמה שיותר גבוה".

השוער צחי גיגי, שפרק את האצבע בניצחון 0:1 על קריית שמונה, חזר בימים האחרונים לאימונים מלאים אך עדיין סובל מכאבים עזים. גיגי, החל בסדרת חבישות כדי לזרז את תהליך ההחלמה ולהקל על הכאבים, אך מנגד, גם בקבוצה לא ירצו להחמיר את פציעתו ומחר (חמישי) הוא ינסה לחזור להתאמן במטרה לראות אם יהיה כשיר למשחק נגד רעננה.

מי שכן צפוי לחזור לסגל הוא הבלם עומר דנינו, שנעדר בחודש האחרון עקב קרע בשריר הארבע ראשי ומתאמן עם הקבוצה כבר שבוע. תאי בריבו שיחק אתמול 58 דקות במדי הנבחרת הצעירה מול גיאורגיה במשחק ידידות שהסתיים בניצחון גיאורגי 1:2. בריבו, יחזור הערב לארץ וכבר מחר צפוי לחזור לאימונים עם הקבוצה. שחקני הקבוצה והצוות המקצועי והניהולי נכחו אתמול בחתונתו של הקשר לידור כהן. 


צחי גיגי. כשירותו תתברר ביומיים הקרובים (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ