תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אשדוד מוכנה: "המשחק נגד רעננה - על עונה שלמה"

מ.ס. אשדוד - קריית שמונה 2:3
האשדודים מוכנים למשחק הישרדות נגד החבורה של מנחם קורצקי, ומקווים לאיבוד נקודות של קריית שמונה. פחות מ-100 אוהדים ייגעו, גורדנה ויחזקאל יפתחו בהרכב
שחקני קבוצת מ.ס. אשדוד יצאו מחר (ראשון) לאצטדיון רמת גן ,שם ייפגשו את הפועל רעננה. במועדון מודעים לחשיבות כל נקודה עד לסיום העונה, וכבר הגדירו את המשחק כחשוב ביותר העונה: "זה משחק על עונה שלמה. להיות או לחדול, ליגת העל או ליגה לאומית"

האשדודים יעקבו הערב בהדיקות אחרי המשחק בצפון בו תארח עירוני קריית שמונה את הפועל חיפה. גורם במועדון אמר לספורט1: "התקווה והאמונה היא שעירוני קריית שמונה תאבד נקודות בבית להפועל חיפה. הם בתוך מאבקי ההישרדות ורק 5 נקודות מעלינו. בראשון מצפה לנו משחק קשה ביותר ואם ננצח את רעננה נשאב גם אותה לתוך מאבקי הירידה. ניצחון על רעננה יעשה בלאגן בתחתית".


"ניצחון על רעננה יעשה בלאגן בתחתית"

הניצחון האחרון באצטדיון הי"א על עירוני קריית שמונה 2:3 עורר את הקבוצה והכניס לתוך האימונים של המאמנים אבי בוחבוט ומשה אוחיון רוח גבית ואמונ בכך שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה. המאמן אבי בוחבוט עודד את השחקנים וסיפר כי כשאימן בעבר בליגה השנייה כבר הצליח במצב דומה להשאיר בליגה את מכבי באר שבע.

המערך של בוחבוט ואוחיון ימשיך להיות התקפי, באשדוד שמחו מהחיסרון הצפוי של עדי נימני וירדן כהן, ואמרו לשחקנים נאמר להיות מרוכזים ולהימנע מעברות בתוך רחבת העונשין. לאצטדיון רמת גן אמורים להגיע פחות מ-100 אוהדים לעודד את השחקנים.

ההרכב המשוער: יואב ג'ראפי, יובל שפונגין, עוביידה חטאב, ניר ברדע, גיל כהן, לאונרדו אווסו (יובל יעקובוביץ'), רועי גורדנה, בנצי מושל, דן ביטון, רומאן הבראן (גל צרויה), שגיב יחזקאל.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ