תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

איביץ': "לא הגיע לנו להפסיד בחצי הגמר. לא מבין למה לא השתמשו ב-VAR"

איביץ' ודראפיץ' | דני מרון
הצהובים חזרו לנצח אחרי ההדחה מהגביע, איביץ' התפוצץ על תצוגת השיפוט בחצי הגמר. אצילי: "לא ישנתי יומיים". דראפיץ' "ניסינו להיות חוצפנים וללחוץ את הקבוצה הכי טובה בארץ"
מכבי תל אביב התאוששה מההדחה בגביעוניצחה הערב 1:4 את מכבי נתניה בתצוגה קבוצתית מרשימה. למרות מחצית ראשונה חלשה, עומר אצילי עלה מהספסל, כבש צמד ובישל והוביל את הצהובים לפער 27 נקודות מהפועל באר שבע במקום השני. 


איביץ', אתה חושב שזה היה אחד המשחקים הטובים שלך העונה?
"כן, במחצית השנייה אני מסכים, זה אחד המשחקים הכי טובים, אבל שיחקנו במהלך העונה הרבה משחקים טובים. היום היה לנו משחק טוב מאוד, השתמשנו בהרבה מאוד שחקנים שהרשימו ומגיע להם ברכות. כולם הראו אופי היום. הם עבדו קשה, היו מוכנים להזדמנות והם ראויים לשחק במכבי. היה לי כאב ראש בחודש האחרון איך לנצל את הסגל, לפעמים צריך להשאיר שחקנים בחוץ, אבל הם מקצוענים מאוד והם מראים כל הזמן שמגיע להם מחמאות על העונה".

כמה קשה היה להרים את הבחורים אחרי ההדחה מהגביע?
"זה היה קשה, אבל בכנות אני מאמין שהפסדנו רק משחק אחד, מאוגוסט. אני לא חושב שהפסדנו את המשחק נגד בני יהודה בצדק, היום יש לנו VAR, ב-4 מצבים שונים היו צריכים להשתמש ב-VAR בחצי הגמר, שזה משחק מאוד חשוב, ואני לא יודע למה לא השתמשו בו. אבל מגיע לבני יהודה מחמאות וברכות"."לא היינו צריכים להפסיד בגביע" (דני מרון)


איתי שכטר, אחד הגולים הקשים בקריירה היום?
"(בצחוק) היה גול קשה, אבל באמת עשינו משחק מצוין אתמול, מהדקה הראשונה באנו בטירוף, עבר ימים לא פשוטים על המועדון, למרות שאנחנו עושים עונה גדולה, מועדון כמו מכבי תל אביב שלא לוקח גביע זה כואב. אבל קמנו כמו גברים, עשינו משחק גדול".

כמה כאב לכם ההפסד בגביע?
"כאב לנו מאוד, נכון שלא שיחקנו ביכולת הרגילה שלנו, לא שבני יהודה היו 2 רמות מעלינו. אבל אין מה לעשות צריך לדעת לקבל הפסדים, היה לנו השבוע אימונים טובים. אנחנו עושים עונה מעולה".


על הפנדל שקיבל לאחר החלטת הVAR אמר: "תמיד אמרתי שכשיהיה VAR, ישרקו לי יותר פנדלים. אני שמח".שכטר: "כאבה לנו מאוד ההדחה מהגביע" (דני מרון)

עומר אצילי שכיכב אמר לאחר המשחק:
"אני שמח שניצחנו, אני יכול להגיד על עצמי שהיה לי קשה מאוד אחרי ההפסד בחצי גמר, בקושי ישנתי, אבל יש לנו מטרה אחרונה לסיים את העונה ללא ההפסדים, יש לנו שיא שאנחנו רוצים לשבור והלוואי שנעשה את זה".

מנגד, סלובודאן דראפיץ' היה הרבה פחות מרוצה:
"ניסינו להיות חוצפנים וללחוץ את מכבי תל אביב, הקבוצה הכי טובה בארץ, רצינו לעשות משהו שבדרך כלל אנחנו לא עושים, ללחוץ גבוה ולהיות דומיננטיים ושילמנו מחיר על זה. כל האחריות עליי".

למרות יכולת טובה של דני עמוס, ספגתם רביעייה. למה?
"דני עמוס הוכיח שוב שהוא השוער הכי טוב בארץ, אבל חבל שאחרי העצירות שלו ב-1:1 לא כבשנו שער. שוב זה קרה שהפסדנו נגד הקבוצה הכי טובה בארץ, הקבוצה יכולה לשחק הרבה יותר טוב והוכחנו את זה. יש לנו עוד שבעה משחקים בפלייאוף העליון ואנחנו כן רוצים להיות באירופה, שבוע הבא נגד מכבי חיפה נרצה להשתפר. אנחנו לפעמים צריכים לקבל סטירה, זה לא רע, אנחנו צריכים לרדת לקרקע ולחזור לבסיס שלנו שהוביל אותנו עד פה. אם אנחנו נחזור לדברים שאנחנו יודעים לעשות, אנחנו קבוצה די טובה".


אצילי: "לא ישנתי יומיים" (דני מרון)

ההעפלה לגמר השפיעה? "יכול להיות שגם אני עפתי קצת למעלה כשדרשתי משחקנים ללחוץ את מכבי תל אביב גבוה, אם היינו זהירים התוצאה הייתה אחרת, אבל זה זמן לעשות ניסויים ולראות איך אנחנו מתמודדים נגד קבוצות יותר טובות. אבל זה הפסד, הפסד כואב ואנחנו נצטרך לדעת לחיות עם זה".

יש סיכוי שתתבזו כמו בעונה שעברה? "מכבי נתניה בודקת את עצמה כבר שלוש שנים, היינו בפלייאוף בשנה שעברה ולא הצלחנו. אנחנו רוצים להגיע לאירופה, עם יכולת כזאת אנחנו לא נצליח להגיע לאירופה וגם לא לזכות בגביע. אנחנו צריכים לחזור לבסיס שלנו. הבסיס שלנו טוב, אני מאמין בקבוצה הזאת ואני מאמין שנוכל להגיע רחוק".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ