אלונה ברקת תישאר מחוץ לפוליטיקה? "אני אופטימית"

אלונה ברקת
אלונה ברקת | צילום: אבשלום ששוני

ספק גדול אם מפלגת הימין החדש בראשות נפתלי בנט ואיילת שקד תעבור את אחוז החסימה. המשמעות: בעלי הפועל ב"ש תוכל לנהל את המועדון ולא תצטרך להעביר סמכויות לידי המנכ"ל אסי רחמים

(גודל טקסט)
תלויה בקולות החיילים: מסתמן שאלונה ברקת תישאר מחוץ לפוליטיקה. האוהדים אולי יהיו מרוצים מכך, אבל בעלי הפועל באר שבע התאכזבה לגלות הלילה (שלישי) כי המפלגה שלה, הימין החדש בראשות נפתלי בנט ואיילת שקד, לא צפויה להיות חלק מכנסת ישראל, אלא אם תצליח לעבור את אחוז החסימה ברגע האחרון הודות לקולות החיילים.


המשמעות, כאמור, היא שאלונה ברקת תוכל לשמש כרגיל כבעלים של האלופה היוצאת מבאר שבע ולנהל את המועדון כפי שהיה עד היום, ללא צורך להעביר סמכויות למנכ"ל אסי רחמים אם הייתה נכנסת לכנסת.


ברקת צייצה בעמוד הטוויטר שלה: "ממתינים לתוצאות האמת ואני אופטימית! התרגשתי לקבל תמיכה מאלפים רבים מקרב תושבי הדרום ובכלל. אני מודה לאנשים מופלאים שעזרו לי במסע, אוהבת אתכם ומתחייבת להמשיך בעשייה הציבורית".


השרה איילת שקד מסרה בתגובה: "אני אוהבת אותכם אתם מדהימים. נתתם את הנשמה. אין לי קול מרוב הודעות קוליות. הייתם מדהימים. אני בטוחה שנעבור יפה. יש לנו עוד הרבה עבודה אני התחלתי את העבודה במערכת המשפט ויש לי עוד הרבה, ביחד נצליח להגיע ליעדים שרצינו ושיש לנו אנשים כמוכם לצידנו אני יודעת שנצליח".


נפתלי בנט לפעילים: בטוחים בצדקת דרכנו, יש לנו סבלנות ואורח רוח, אנחנו מאמינים בדרך הזאת ואנחנו נצליח. אתם הפעילים ואנשי הרשימה, כל אחד מכם, אתם הקבוצה הטובה ביותר במדינת ישראל ואנחנו נצליח. השרה שקד: אני בטוחה שנעבור יפה.

ממתינים לתוצאות האמת ואני אופטימית!
התרגשתי לקבל תמיכה מאלפים רבים מקרב תושבי הדרום ובכלל. אני מודה לאנשים מופלאים שעזרו לי במסע, אוהבת אתכם ומתחייבת להמשיך בעשייה הציבורית.

— אלונה ברקת – Alona Barkat (alonabarkat) April 9, 2019
— מעריב אונליין (MaarivOnline) April 9, 2019

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי