לוזון לשחקנים: "צריך לנצח בירושלים". הבלם ברטקוב עזב

play גיא לוזון
גיא לוזון | דני מרון
בני סכנין - מכבי פתח תקווה 1:1 03:40

בקבוצה יודעים שניצחון יוכל לקרב את הקבוצה סופית להישארות. סיבוק המושעה ייעדר, עומר דנינו צפוי לפתוח במקומו. האוקראיני רשם רק הופעה אחת במועדון. מנגד, ביה ממשיך להיבחן: "מדובר בשחקן טוב שמיעט לשחק"

במכבי פ"ת המשיכו הבוקר בהכנות לקראת המשחק החשוב ביום שבת מול בית"ר ירושלים (20:15, שידור ישיר בספורט4), כאשר בקבוצה רוצים מאוד להבטיח את ההישארות מהר ככל שניתן. במחזור האחרון סיימה הקבוצה בתיקו 1:1 נגד בני סכנין.

"לכאורה, הניצחון של בית"ר על הפועל ת"א טוב לנו, מכיוון שעכשיו בית"ר אולי תבוא יותר משוחררת ופחות עם לחץ לנצח. מצד שני, אנחנו צריכים לעשות את העבודה בעצמנו ולא להתסכל עליהם. קצת הסתבכנו, אבל אנחנו יודעים שניצחון בטדי ונוכל להתקרב סופית להישארות", אמרו שחקנים בקבוצה. גם המאמן גיא לוזון, לו יהיה זה מפגש ראשון עם הקבוצה אותה עזב בתחילת העונה, הבהיר לשחקנים באימון בשיחה קצרה  את חשיבות המפגש: "מבחינתי, אנחנו לא באים לשחק על תיקו, אלא אנחנו צריכים לנצח בירושלים".

הבלם תומאש סיבוק, ייעדר מהמשחק בגין צבירת תשעה כרטיסים צהובים, כאשר על פי המסתמן, עומר דנינו יפתח במרכז ההגנה לצידו של עידן אדהנני. הקשר הבלגי קונגולזי, ג’ופרי ביה, המשיך הבוקר להיבחן, כחלק ממחשבה על העונה הבאה: "מדובר בשחקן עם רזומה טוב, שפחות שיחק לאחרונה. קשה עוד להעריך את היכולת שלו בשלב כזה, אבל טוב שיש לו עכשיו זמן להיבחן פה".

אנטון ברטקוב. רומן קצר (צילום: מכבי פתח תקווה, האתר הרישמי)

בעניין אחר, מחר צפוי הבלם אנטון ברטקוב לעזוב את ישראל. האוקראיני, שרשם הופעה אחת בלבד מאז הגיע לקבוצה בינואר (מול הפועל ת"א), לא שיחק לאחרונה ומצא את עצמו במשך מספר משחקים מחוץ לסגל, מה שהוביל להחלטה לפרידה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי