רעננה בודקת אפשרות לעזוב את אצטדיון ר”ג בתום העונה

play אצטדיון רמת גן
אצטדיון רמת גן | צילום: ההתאחדות לכדורגל
הפועל רעננה - מ.ס אשדוד 2:1 04:26

הקבוצה מהשרון מעוניינת להעביר את ביתה לאצטדיון המושבה בתחילת העונה הבאה, אך הדבר תלוי במועד פתיחת בלומפילד, גם החזרה לנתניה על הפרק. במועדון ממתינים לתשובה ממכבי ת"א לגבי המשך השאלתו של דסה

קבוצות: הפועל רעננה

הפועל רעננה שעברה לשחק העונה באצטדיון רמת גן בודקת אפשרות לעזוב את האצטדיון הלאומי לשעבר בתום העונה. הבעלים אשר אלון מעדיף לשחק בעונה הבאה באצטדיון המושבה אבל ההחלטה בנושא תלויה במועד פתיחת אצטדיון בלומפילד החדש.

אם בלומפילד יפתח במועד לקראת שלהי 2019 יעזבו את אצטדיון המושבה קבוצות הפועל תל אביב ובני יהודה, דבר שיאפשר את כניסת הפועל רעננה למגרש בפתח תקווה לצדה של מכבי פתח תקווה. אפשרות נוספת היא חזרה לאצטדיון בנתניה במקומה של מכבי תל אביב. אך ברעננה מבהירים כי האצטדיון המועדף הוא בפתח תקווה.

ברעננה ממתינים לתשובת מכבי תל אביב לבקשה לקבל בהשאלה את אור דסה ותשובה ממכבי תל אביב תתקבל רק בסיום העונה. ברעננה ממתינים להבטיח את ההישארות בליגת העל כדי להודיע על החתמתו של המאמן מנחם קורצקי על חוזה חדש למשך שנתיים עם אופציה לעונה נוספת.

אור דסה. “מאמין שביום שבת נישאר בליגה” (אריאל שלום)

אור דסה

אמר לפני המשחק נגד הפועל חיפה: “המשחק נגד מ.ס אשדוד היה משחק שבעקבותיו יכולנו להשאיר את עצמנו בליגה, זה התעכב קצת, אבל אנחנו עדיין תלויים רק בעצמנו. אנחנו מתכוננים למשחק מול הפועל חיפה כמו לכל משחק, מתקנים את הטעויות מהמשחק האחרון מול אשדוד וכמובן יש נקודות אצל הפועל חיפה שאנחנו מתמקדים בהן, הוכחנו במשחק מול הפועל חיפה בסיום הליגה הסדירה שאנחנו יכולים לעשות דברים יפים מולם ואני מאמין שביום שבת נשלים את העבודה ונישאר בליגה”.

מאמן הקבוצה מנחם קורצקי אמר: “כשאתה קבוצת תחתית אתה צריך לקחת בחשבון שיהיו הפסדים ותוצאות לא טובות אבל אנחנו עדיין תלויים בעצמינו וצריכים לשמור על זה. אנחנו הולכים למשחק שהוא מאוד חשוב עבורנו ואנחנו צריכים לחזור לשחק ביכולת טובה וכמובן לחזור גם עם תוצאה טובה מהמשחק ביום שבת מול הפועל חיפה”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי