תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תומר קשטן עשוי להישאר בק"ש, גם שרון מימר מועמד

הפועל תל אביב - קריית שמונה 2:2
במועדון הצפוני בליגה מרוצים התיקו נגד הפועל תל אביב, שככל הנראה הבטיח עונה נוספת בליגת העל: "יש לי שקט מוחלט לעבוד והמעמד שלי לא מעניין", אמר המאמן. חאג'י בארי זומן נבחרת גינאה לקראת אליפות אפריקה
שביעות רצון נרשמה בקריית שמונה לאחר שהקבוצה סיימה אתמול (שבת) בתיקו 2:2 נגד הפועל תל אביב במושבה. אמנם הקבוצה לא הבטיחה סופית את הישארותה, אולם פער שש הנקודות מהקו האדום כשנותרו עוד שלושה משחקים בלבד עד סיום העונה, צריכים להספיק לקריית שמונה, כדי להבטיח עונה נוספת בליגת העל.

בקבוצה החמיאו לשחקנים שידעו לחזור פעמיים מפיגור נגד האדומים, כאשר שלושת הזרים, חאג'י בארי ולוי גרסיה שכבשו וכן ואלון אחמדי שבישל את שער השוויון ועלה לראש טבלת המבשלים בצוותא עם דור מיכה, קיבלו מחמאות על משחקם.

הבעלים איזי שירצקי, טרם החליט על זהות המאמן לעונה הבאה, כאשר מעמדו של תומר קשטן התחזק, לאחר שני המשחקים האחרונים, בהם ניצחה הקבוצה 0:3 את הפועל חיפה וסיימה אמש בתיקו חוץ נגד הפועל תל אביב. שירצקי צפוי לקבל בקרוב החלטה לגבי עמדת המאמן, כאשר גם שמו של שרון מימר, שהתפטר אמש מהפועל חיפה, הוזכר כמועמד.שמו של מימר הוזכר ביום כמאמן קריית שמונה. שרון מימר (מאור אלקסלסי)


"אחרי שהכדור של יואל אבוחצירא פגש את המשקוף ויכולנו לנצח, אז כמובן שלא רצינו להסתפק בנקודה, אבל דקה לאחר מכן, זיקרי בעט כדור מסוכן והפיל לנו את הלב", סיכם המאמן קשטן את תחושותיו בסיום.

"בסופו של דבר התיקו משקף, את מה שהתרחש בעיקר במחצית השנייה, כי לחצי הראשון לא הגענו. זו נקודה חשובה למאבק ההישרדות שלנו ויש לנו מספיק מרווח מאשדוד והפרש שערים עדיף. לחזור פעמיים מפיגור במצבנו, כשאנחנו נלחמים בקרבות ההישרדות, זה מראה על אופי של השחקנים ואני גאה בהם על ההשקעה. כמובן שיש לנו נקודות למחשבה, אבל גילינו הרבה אופי".

על הטעויות של לבקוביץ' שוערה של הפועל תל אביב: "טעויות הן חלק מהמשחק. שערים בדרך כלל מובקעים מטעויות. הפועל תל אביב סופגת לא מעט ממצבים נייחים וידענו את זה לפני המשחק. רובי הביא העונה הרבה נקודות להפועל תל אביב ולא רק בגללו השווינו את התוצאה".


בקבוצה מרוצים משחקני ההתקפה הזרים. חאג'י בארי עם ואלון אחמדי (אודי ציטיאט)

על חזרתו של אחמדי למגרש ותרומתו החשובה לקבוצה: "כשהגעתי לקבוצה, היו הרבה שחקנים שנפצעו לתקופה ארוכה. אחמדי הצטרף לרשימה הזו, במשחק השני שלי, כשהוא נפצע ממש בתחילת המשחק שלנו נגד בית"ר ירושלים. ואלון מאוד משמעותי במספרים שלו העונה, בקרית שמונה, זה היה הבישול העשירי שלו ואין ספק שכל חסרון של שחקן באיכויות האלה, משפיע עלינו ולא פשוט לחזור מתקופה ארוכה של היעדרות. שמח שיש לנו אותם לישורת האחרונה של הליגה".

על עתידו במועדון: "יש לי שקט מוחלט לעבוד והמעמד שלי, כן או לא, לא מעניין. אנחנו צריכים לעשות הכל במקסימום צורה מקצוענית עד סיום העונה, ויש כאן גם שחקנים שאין להם חוזים לעונה הבאה. מה שחשוב לי כרגע זה המצב של הקבוצה ואם יחשבו שהדרך שלי מתאימה לקריית שמונה, אני אשאר בקריית שמונה ואם זה לא יתאים לקריית שמונה, זה יתאים למקום אחר, אני לא מודאג".


לא מודאג לגבי עתידו. תומר קשטן (אודי ציטיאט)


עוד בקריית שמונה, חלוץ הקבוצה חאג'י בארי התבשר כי הוא זומן לסגל נבחרת גינאה למשחקי אליפות אפריקה שיערכו בחודש יוני הקרוב במצרים. שחקן קריית שמונה ישתף פעולה יחד עם נאבי קייטה מליברפול, אמאדו דיאוורה מנאפולי ופרנסואה קמאנו מבורדו.

 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ