מוגרבי, כליבאת ואווסו ברשימת הקניות של ניסו אביטן

play פיראס מוגרבי
פיראס מוגרבי | דני מרון
מכבי חיפה - הפועל חדרה 3:1 04:17

הפועל חדרה תארח הערב את בני יהודה אבל המאמן כבר מתכנן את רשימת הקניות לקראת העונה הבאה. ירין פרץ יפתח במרכז ההגנה, אברמוב יקבל הזדמנות במחצית השנייה. זלקה ידליק משואה ביום העצמאות

לאחר ההודעה הרשמית ביום חמישי לפיה המאמן ניסו אביטן ממשיך בעונה הבאה, בהפועל חדרה מתחילים לתכנן את העתיד. המאמן צפוי להעביר בימים הקרובים למנהל המקצועי אורן גולן את רשימת השחקנים אותם הוא רוצה לצרף. גולן יצא היום (ראשון) לטורניר בפורטוגל עם שחקני מחלקת הנוער, וכאשר יחזור יחלו השיחות עם אותם שחקנים. לספורט1 נודע כי בין השמות שאביטן העביר נמצאים שחקני בני סכנין, פיראס מוגרבי ומוחמד כליבאת וגם  קשרה הגנאי של מועדון ספורט אשדוד, לאונרד אווסו. האחרון משחק במרכז השדה וזאת עמדה שרוצים בחדרה להשתדרג.

עוד קודם לכן, הערב ב-19:00 תארח הפועל חדרה את בני יהודה, ותרצה להשיג ניצחון שני רצוף בפלייאוף העליון, לאחר שהפתיעה את מכבי חיפה עם ניצחון גדול 1:3 בסמי עופר. בחדרה, שמדורגת כרגע במקום השישי, מבינים כי הסיכויים לסיים במקום גבוה יותר בפלייאוף העליון הם נמוכים אך המשחקים האחרונים של העונה ישמשו כמבחן עבור חלק מהשחקנים לקראת העונה הבאה.

מבחינה מקצועית, נראה כי המאמן לא יבצע שינויים משמעותיים בהרכב ויעלה בשיטת שלושת הבלמים כאשר ירין פרץ יפתח במרכז ההגנה לצדם של דויד מתיאוס וויסאם רבאח. בקישור ישחקו עדן קארצב וג’ורג’ פוציבה ואילו בהתקפה יפתחו נייתן אודווה, איילון אלמוג ולוסיו. בלם קבוצת הנוער, גלעד אברמוב, צפוי לקבל הזדמנות ראשונה בבוגרים במהלך המחצית השנייה. גם הקפטן מנשה זלקה צפוי לפתוח על הספסל, אבל האחרון קיבל אתמול בשורה משמחת לפיה ידליק משואה ביום העצמאות בהר הרצל. בשנה שעברה היה זלקה בין מדליקי המשואה בעיר חדרה וכעת צפוי לקבל כבוד מיוחד שיהיה השחקן הפעיל הראשון שמדליק משואה ביום העצמאות.

חדרה חוגגת בסמי עופר. מחפשת עוד ניצחון (מאור אלקסלסי)


הרכב משוער
: אוסטין אגידה, עמית כהן, ירין פרץ, דויד מתיאוס, ויסאם רבאח, יהב גורפינקל, עדן קארצב, ג’ורג’ פוצ’יבה, איילון אלמוג, נייתן אודווה, לוסיו.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי