תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הערכה: כץ יקבל החלטה לגבי מינוי מאמן עם הגעתו לישראל

הפועל חיפה - הפועל רעננה 2:0
בעלי הפועל חיפה עדיין מתלבט בנושא מחליף למימר שהתפטר, על אף שהתנאים מול סילבס כבר סוכמו. במועדון מחכים לתשובתם של השרים בנושא תמאש, במשטרה הגיבו על ההאשמות
בעלי הפועל חיפה יואב כץ, ינחת ביום רביעי בישראל ואז הוא צפוי לקבל החלטה לגבי המאמן החדש שיגיע כמחליפו של שרון מימר, שהתפטר בשבת האחרונה בעקבות ההפסד להפועל רעננה, שהיה המשחק ה-11 ברציפות ללא ניצחון ליגה. ראוי לציין כי ללא קשר לתוצאות האחרונות היה צפוי כץ להגיע לישראל עד לסיום העונה, במטרה להתחיל בהכנות לעונה הבאה.

בשל המצב שנותר, עוד לפני בניית סגל הקבוצה, יקבל כץ גם החלטה מי יעמוד בראש הצוות המקצועי. כבר במוצאי שבת החל הבעלים בשיחות עם מאמנים, כאשר בראש הרשימה עומד אקס קריית שמונה חיים סילבס שלמעשה עמו סוכמו כל התנאים הכספיים, אך הבעלים טרם נתן את האישור הסופי להחתמתו.

מעבר לכך שוחח כץ גם עם סוכנם של אלישע לוי ויובל נעים, כשהאחרון כזכור היה מועמד להגיע במהלך העונה אך המשא ומתן לא צלח מכיוון שנעים רצה להגיע עם עוזרו אלי לוי וכעת נעים יכול להגיע לבדו, מפני שלוי משמש כמאמן קבוצת הנוער במועדון ספורט אשדוד. "המחזור הבא שלנו הוא רק בעוד עשרה ימים ולא נקבל החלטה פזיזה", אמרו בחיפה.נעים. הדרישה לצרף את עוזרו אלוי לוי לא על הפרק כעת (אודי ציטיאט)


בנושא אחר, במועדון עדיין ממתינים לתשובותיהם של השרים מירי רגב וגלעד ארדן בנושא המכתב אותו שלח אתמול מנכ"ל הפועל חיפה אורן שטרלינג ובו הוא מבקש את עזרתם בהוצאתו של השחקן גבריאל תמאש ממעצר הבית. כידוע, אתמול בדיון שנערך בבית המשפט בפתח תקווה נותר תמאש במעצר בית והדבר גרם לזעם גדול בקרוב סניגוריו.

הבוקר הגיעה גם התגובה מהמשטרה ובה נכתב: "אנו דוחים את הטענות שאין להן כל אחיזה במציאות. העובדות הן שהנאשם נתפס נוהג במהירות 205 קמ"ש בהשפעת אלכוהול בכמות פי 3 מהמותר בחוק (773 מ"ג), תוך סיכון חייהן של שתי נשים נוספות שנכחו עמו ברכב ויתר משתמשי הדרך. דבריו של בית המשפט בהקשר זה מדברים בעד עצמם: 'באשר למסוכנות זו, הרי שאני מסכים לחלוטין עם עמדת העוררת ועם הפסיקה שהוצגה מטעמה לפיה נהיגה במהירות 200 קמ"ש הינה נהיגה מסוכנת ביותר, שיש בה משום קלות ראש ומשום סיכון משמעותי לשלומם של הנוסעים ברכב ולכל מי שעושה שימוש בדרך'. באותה עת היה המשיב שיכור, ובגופו ריכוז משמעותי של אלכוהול העולה במידה ניכרת על זו המותרת בחוק.

"השילוב בין שני נתונים אלה מצביע על רמת מסוכנות גבוהה, אפילו גבוהה ביותר. לכך יש להוסיף עובדה נוספת תלוי ועומד נגד המשיב כתב אישום נוסף בגין שכרות. בניגוד לנטען, משטרת ישראל פועלת ללא משוא פנים ומבצעת אכיפה שוויונית, זאת ללא קשר למוצאו או משלח ידו של הנהג, וההחלטה בעניינו התקבלה ע״י התביעה נוכח שיקולים מקצועיים ועניינים כבכל מקרה דומה ובפרט נוכח עברו וחומרת מעשיו, הא ותו לא. משטרת ישראל תמשיך להיאבק בקטל בכבישים, תפעל לאכוף בנחישות עבירות תנועה מסכנות חיים ולמצות את הדין עם אלו שבמעשיהם יהוו סכנה של ממש לחייהם ולחיי כלל משתמשי הדרך".


תמאש. עדיין אין תגובה משרי הממשלה (יוני אריאלי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ