ראשי הפועל תל אביב במו”מ עם קאיו בניגוד לדעתו של רפואה

play דן רומן עם קובי רפואה
דן רומן עם קובי רפואה | עדי אבישי
הפועל תל אביב - קריית שמונה 2:2 03:12

המאמן מעדיף להחליף את הברזילאי בזר אחר, אך ההחלטה שהתקבלה בדירקטוריון לפיה האחים ניסנוב יהיו הקבועים בנושאים מקצועיים הובילה לניסיון להשארת הקשר. גם זרים שמגיעים להיבחן לא נבחרו על ידי הצוות המקצועי

בהפועל תל אביב רוצים להוריד מסך על העונה הנוכחית, לשכוח אותה לחלוטין לאחר האכזבות הרבות בעונת החזרה לליגת העל ולצאת לדרך חדשה, בתקווה שגם אצטדיון בלומפילד המחודש ייפתח בהקדם ויאפשר לאדומים להשיב עטרה ליושנה ועם זאת, מרחפת בשבועות האחרונים עננה שחורה בהתנהלות ובסדר הדברים בהכנות לעונה הבאה תחת המאמן קובי רפואה.

הסיפור הבא מבהיר מה הולך ומתפתח במועדון האדום. בעלי הפועל תל אביב מנהלים כבר שלושה שבועות מו”מ עם הקשר הברזילאי קאיו אלבס, בו הם מעוניינים לעונה הבאה. אלבס, כפי שפורסם לראשונה בספורט1, קיבל הצעה כספית והמו”מ יודע עליות ומורדות כשראשי המועדון מאמינים כי השחקן שהפך לחופשי ימשיך בקבוצה, אולם מתברר שלא כולם רוצים בהישארותו.

קאיו הגיע למתחם חודורוב בספטמבר ממכבי חיפה ועלותו הייתה רק 40 אלף יורו, כשמכבי חיפה השלימה את שכרו כחלק מעסקת ההשאלה. במשחקים האחרונים המאמן קובי רפואה נתן לקאיו מקום של קבע בהרכב והקשר היה חלק מהשיפור המקצועי שהשאיר את האדומים בליגת העל, אך מתברר שקאיו אינו נכלל בתוכניות של הצוות המקצועי לעונה הבאה. על פי גורמים בסביבת הקבוצה, מסגרת השינויים בסגל השחקנים של רפואה כוללת פרידה מהברזילאי.

קאיו. ההנהלה מעוניינת בהישארותו, הצוות המקצועי לא (דני מרון)

ראשי המועדון שיהיו האחראיים על הנושא המקצועי, איציק ושרון ניסנוב, מאמינים כי יגיעו להסכמו מול קאיו והשחקן בהחלטה שלהם ימשיך במועדון והמשך הרכש הישראלי והזר יעבור רק תחתם. בכיר בהפועל תל אביב אישר את הפרטים: ” קאיו הוא שחקן מצוין שהשתלב היטב בקבוצה והרצון הוא שקאיו יחתום, כי הוא מוכיח עצמו כרכש מתאים לעונה הבאה”.

כידוע, כבר לפני מספר שבועות העבירו ארבעת הבעלים איציק ושרון ניסנוב, מאיר תושב וזאב גרינברג החלטה בישיבת הדירקטוריון כי האחים ניסנוב יהיו הקובעים בנושא הרכש וכול מהלך שלהם יהיה אמור להתקבל על ידי הצוות המקצועי והמאמן קובי רפואה. נכון לעכשיו רפואה לא עודכן על מו”מ שהמועדון מנהל עם שחקני רכש ודעתו, כמו תוכנית העבודה שלו, לא נשמעה אצל שום גורם בקבוצה עד כה. בסביבת המועדון אומרים כי חובה לקיים מהר ככול האפשר פגישה בין הבעלים למאמן כדי להחזיר לקבוצה את השקט וההתנהלות הנכונה ולא להפוך את המועדון למרכז של עימותים.

לאחרונה מגיעים למתחם חודורוב שחקנים זרים מאפריקה ודרום אמריקה להתרשמות וגם אלה שמות שלא נבחרו על ידי הצוות המקצועי. הכוונה היא לבחון אותם ולהשאילם בשלב ראשון, כשבמועדון טוענים כי ההצלחה עם עמנואל בואטנג מוכיחה כי הדרך נכונה. הכוונה היא להחזיר מבני לוד את הבלם אולריך מלקה שהצטיין בליגה הלאומית ולבחון אותו בקיץ.


שרון ניסנוב וקובי רפואה. במועדון קוראים לפגישה דחופה (עדי אבישי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי