"אביטן צריך להבין שחדרה לא בנויה לשיטת שלושה בלמים"

ניסו אביטן
ניסו אביטן | אודי ציטיאט

לאחר ההפסד 2:3 למכבי נתניה, במועדון הביעו ביקורת חריפה על המחצית הראשונה גם נגד השחקנים: "חלק מהם לא יהיו כאן". עמית כהן יחזור לרעננה, גורפינקל למכבי חיפה

(גודל טקסט)

רגשות מעורבים בהפועל חדרה לאחר ההפסד 3:2 למכבי נתניה אתמול (שלישי). בדומה למשחק במחזור שעבר נגד בני יהודה, גם הפעם הציגה הקבוצה של ניסו אביטן מחצית ראשונה חלשה בה ספגה שלושה שערים אבל הצליחה לחזור למשחק במחצית השנייה ואף הייתה קרובה להשוות את התוצאה.

במועדון הסבירו כי אחת הסיבות למחצית הראשונה החלשה הייתה השיטה בה עלה אביטן. גורם בחדרה אמר: "אביטן צריך להבין שהקבוצה לא בנויה לשחק בשיטה של שלושה בלמים. בכל פעם ששיחקנו בשיטה הזו קיבלנו בראש. לזכותו של ניסו הוא למד זאת והקבוצה השתפרה פלאים במחצית השנייה". במועדון גם זעמו על השחקנים שלא הגיעו למשחק ואמרו: "חלק מהשחקנים ששיחקו במשחק הזה לא יהיו כאן".

במקביל, בקבוצה כבר חושבים על העונה הבאה ובימים הקרובים יתחיל היועץ המקצועי של המועדון אורן גולן בשיחות עם השחקנים בהם הקבוצה מעוניינת לעונה הבאה, כאשר ביניהם יהיה הבלם הספרדי דויד מתיאוס. האחרון אומנם רוצה להישאר הרבה בזכותו של המאמן ניסו אביטן, אבל ימתין להצעה כספית משופרת בכדי לקבל החלטה סופית בנושא. גם הקפטן מנשה זלקה כבר קיבל הצעה ראשונית אבל השיחות יואצו במהלך שבוע הבא.

אביטן.
אביטן. "הקבוצה השתפרה פלאים במחצית הראשונה" (אודי ציטיאט)

מי שכמעט בוודאות לא יהיו חלק מהפועל חדרה בעונה הבאה הם המגנים עמית כהן ויהב גורפינקל. כהן הגיע כמושאל מהפועל רעננה ואילו גורפינקל כמושאל ממכבי חיפה ושתי קבוצות האם הודיעו לחדרה כי הן רוצות את השניים לקראת העונה הבאה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי