דוידזאדה: "אנחנו יכולים לשבור את שיא הנקודות לעונה"

אופיר דוידזאדה
אופיר דוידזאדה | אריאל שלום

למכבי ת"א חסרות שבע נקודות כדי לשבור את השיא שעומד על 85 והמגן הצהיר: "צריך לחשוב ממשחק למשחק, כי אחרת זה יהיה בעוכרינו". לקראת חדרה (שבת, 17:45 בספורט4): מיכה צפוי לפתוח, טננבאום ימשיך בשער?

מכבי תל אביב תתארח מחר אצל הפועל חדרה (שבת, 17:45 בספורט4) ולאחר שכבר הבטיחה את תואר האליפות בסוף חודש מארס, לצהובים יש עדיין מספר יעדים לכבוש – או יותר נכון שיאים לשבור. המאמן ולדימיר איביץ' ושחקניו רוצים בין השאר לקבוע העונה שיא נקודות לעונה בליגת העל, וכשנותרו עוד חמישה משחקים לסיום העונה מכבי רחוקה שבע נקודות משבירת השיא העומד על 85 נקודות לעונה אחת.

אתמול ערכה הקבוצה יום פתוח לאוהדי הקבוצה הצעירים ובמהלכו הודה המגן השמאלי אופיר דוידאדה: "אני מאמין שאפשר לעשות שיא נקודות חדש, אבל אם נחשוב קדימה זה יהיה בעוכרינו, צריך לחשוב ממשחק למשחק".

על הפציעה שהשביתה אותו ארוכות והעונה הבאה: "אני חושב שקבוצתית אנחנו עושים דבר מדהים ומי שעולה לשחק עושה זאת לטובת הקבוצה, כמו שטיבי, אני ואחרים עולים. היה חוסר מזל עם הפציעות ועכשיו חזרתי ואני עוזר לקבוצה. יכול להיות שאם הייתי חוזר בלי ניתוח הכול היה בסדר. אנחנו לא עוסקים בעונה הנוכחית ויש זמן עד לעונה הבאה".


"מי שמשחק עושה זאת לטובת הקבוצה". דוידזאדה (דני מרון)


האם הצביע עבור אלונה ברקת בבחירות:
"אמא שלי ליכוד בנשמה והיא אמרה לי שאם אני לא מצביע ליכוד אני לא נכנס למשפחה".

בכל הנוגע להכנות למשחק, האימון המסכם טרם נערך ורק לאחריו יתקבלו החלטות, אך נראה שהשוער פרדראג ראיקוביץ' עשוי לפנות את מקומו פעם נוספת לדניאל טננבאום ואילו מאור קנדיל ייעדר בשל צבירת חמישה כרטיסים צהובים ואותו אמור להחליף אלי דסה. 

הרכב משוער: דניאל טננבאום (פרדראג ראיקוביץ'), אלי דסה (שרן ייני), ז'איר אמאדור (שחר פיבן), איתן טיבי, אנריק סבוריט, דור פרץ, דן גלזר, אבי ריקן, דור מיכה (יונתן כהן), איתי שכטר, אלירן עטר.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי