ההזדמנות האחרונה של סכנין: "כולם מבינים את המשמעות"

שחקני בני סכנין מאוכזבים
שחקני בני סכנין מאוכזבים | מאור אלקסלסי

הקבוצה עלולה לרדת רשמית בחזרה לליגה הלאומית לאחר 13 שנה ובמועדון אמרו לקראת המשחק נגד הפועל חיפה: "צריכים את הקהל הגדול לצדנו". גאדיר וראדי צפויים להיכלל בסגל

קבוצות: בני סכנין
(גודל טקסט)

דריכות גדולה בבני סכנין לקראת המשחק מחר מול הפועל חיפה (שבת, 20:30) שיכול להיות המשחק שבסיומו הקבוצה תרד סופית לליגה הלאומית לאחר 13 שנים בליגה הבכירה. בסכנין יודעים כי כל תוצאה פרט לניצחון תוריד את הקבוצה לליגת המשנה ומקווים שקהל גדול יגיע למשחק, יעמוד לצד הקבוצה במשך תשעים דקות ויימנע מאירועים אלימים כפי שהיו באצטדיון דוחא במהלך העונה האחרונה.

"אנחנו אוהבים את הקהל שלנו, שגם אוהב את הקבוצה, ואנחנו מקווים שהוא יעמוד לצדנו בכל תוצאה", אמרו במועדון, "כולם מבינים שאין דרך חזרה מהמשחק הזה". גם בקרב השחקנים מספרים על הכנה טובה ורצון מצד השחקנים להישאר בתמונה לפחות שבוע נוסף, גם אם הסיכויים לשרוד בסופו של דבר קטנים מאוד.

נראה כי אלדד שביט, שזוכה להערכה רבה בתקופה הקצרה בה נמצא בקבוצה, הן מצד ההנהלה והן מצד השחקנים, יקבל בחזרה לסגל את מוחמד גאדיר ומהראן ראדי, אם כי השניים לא כשירים במאת האחוזים וספק גדול אם יפתחו בהרכבץ מהמשחק ייעדר הבלם המוצהב אלבין פנישי, אולם עלי עותמאן צפוי לחזור להרכב. גם ג'אבר עטאא צפוי לפתוח במרכז השדה ואילו מוחמד כליבאת צפוי להיות מוסט מעמדת המגן הימני בחזרה לחלק ההתקפי.


עותמאן. ישוב לעמדת המגן וישחרר את כליבאת להתקפה (דני מרון)

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, עלי עותמאן, מרון גנטוס, אמיר נאסר, סארי פלאח, עמנואל אמבולה, חאלד חלאיילה, ג'אבר עטאא, ישראל זגורי, שלומי אזולאי, מוחמד כליבאת (איברהים ללה).

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי