יואב כץ אופטימי: "כולם מרגישים בשינוי תחת חיים סילבס"

חיים סילבס עם יואב כץ
חיים סילבס, יואב כץ | מיכאל וייסרמן

בעלי הפועל חיפה שעקב מקרוב אחר ההכנות מרוצה מהקבוצה אך חושש ממשחק החוץ נגד סכנין. המאמן החדש לא צפוי לבצע שינויים משמעותיים בהרכב, ורמוט יפתח על הספסל

שבועיים סוערים עברו על הפועל חיפה ולאו דווקא בהקשר של הבלם גבריאל תמאש שעדיין נמצא במעצר בית, אלא בגלל שהקבוצה נפרדה מהמאמן שרון מימר וחיים סילבס מונה במקומו. מעבר לכך גם הבעלים יואב כץ נחת בישראל ועקב מקרוב אחר ההכנות ואף ערך מספר שיחות אישיות עם מספר שחקנים.

יואב כץ אופטימי לקראת המשחק נגד בני סכנין באצטדיון דוחא אבל נזהר לקראת המשחק ואמר: "זה משחק הכי חשוב שלנו כי אנחנו משחקים מול יריבה חזקה שתבוא עם הרבה מוטיבציה וגם אנחנו צריכים לבוא עם המוטיבציה שלנו. כולם מרגישים בשינוי תחת המאמן החדש ואני חושב שהקבוצה נראית טוב יותר משני המחזורים האחרונים".

מבחינה מקצועית נראה כי המאמן חיים סילבס שבעצמו ערך לא מעט שיחות מוטיבציה השבוע אינו מתכוון לבצע שינויים בהרכב כאשר לירן סרדל ימשיך כמגן שמאלי בעקבות הפציעות של שון גולדברג וחן דילמוני. השניים האחרונים עוד ניסו להתאמן אך עדיין לא יכולים ליטול חלק במשחק. גם הקשר גילי ורמוט שחזר לאימונים לפני שלושה ימים אמנם יהיה בסגל אבל לא יפתח במשחק. נס זמיר ובן אז'ובל יפתחו בחלק ההתקפי לצד מתן חוזז.

הרכב משוער: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, לירן סרדל, רסמוס סטויטדט, ראדו גינסארי, גל אראל, מתן חוזז, נס זמיר, בן אז'ובל.


לא צפוי לערוך שינויים בהרכב. חיים סילבס (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי