אליאל פרץ: “לא פוסל שאשאר בחדרה גם בעונה הבאה”

הקשר יתחיל את האימונים בעונה הבאה במכבי אך הוסיף: "מה שיחליטו יהיה מקובל. לא שוכח שהתקדמתי כאן". במועדון מרוצים מהיכולת על אף ההפסד: "היינו שווים הרבה יותר". אביטן וטפירו ייצאו לבולגריה. הויבך מועמד

רגשות מעורבים בהפועל חדרה לאחר ההפסד אתמול  1:0 מול מכבי תל אביב משער אכזרי בדקה האחרונה. מצד אחד במועדון הביעו שביעות רצון מהיכולת של הקבוצה בניגוד לשני ההפסדים האחרונים, כאשר חדרה הייתה טובה בדקות רבות ואף הגיעה למצבים קורצים אך לא כבשה, ומהצד השני ספגה שער בדקות הסיום.

“השחקנים הפנימו את השיחות הקשות של ניסו אביטן והיינו שווים הרבה יותר מהפסד במשחק הזה” אמרו בחדרה. קשר הקבוצה אליאל פרץ אמר בסיום: “זאת תחושה לא כייפית כי היו לנו מצבים ולא כבשנו ובכל זאת ספגנו. באנו באמונה שאפשר לעשות את זה ובסוף לא הצלחנו. אני מרגיש טוב עם עצמי ואני שמח להביא את היכולת שלי לידי ביטוי אבל אם זה לא עוזר לקבוצה אז לא מספיק.  אתחיל את האימונים במכבי תל אביב בעונה הבאה ואקבל מה שיחליטו לגביי. אני לא שולל את האופציה להיות בחדרה בעונה הבאה כי זה מקום טוב ואני לא שוכח שהתקדמתי כאן בעונה הזאת”.

במקביל בחדרה כבר חושבים על העונה הבאה וכבר היום ייצאו המאמן ניסו אביטן וחבר הנהלת הקבוצה איציק טפירו לבולגריה שם יבחנו את מיקום מחנה האימונים לקיץ הקרוב. לאחרונה נבחנו אופציות בפולין ואוסטריה אך עד עתה לא נמצא מקום שמתאים לדרישותיו של המאמן. המנהל המקצועי, אורן גולן, יישאר בישראל ויתחיל בשיחות עם שחקנים מקומיים בהם מעוניין אביטן לעונה הבאה.


אליאל פרץ. לא פוסל הישארות בחדרה (מאור אלקסלסי)

בין השאר מדובר בשחקנים הזרים כמו אוסטין אגידה והבלם דויד מתיאוס והישראלים כמו הקפטן מנשה זלקה. האחרון נפצע אתמול עוד לפני המשחק מול הצהובים אך בשלב הראשוני נראה כי הפציעה אינה רצינית. מעבר לכך אביטן כבר בוחן אופציות של שחקני חיזוק ואחד השמות שעלו הוא שמו של בלם מכבי נתניה טים הויבך. בנתניה טרם החליטו לגבי עתידו של הבלם הגרמני ובמידה ויוחלט לשחררו אז חדרה תנסה לצרפו למרכז ההגנה לצדו של מתיאוס.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי