תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בלבול שוחח עם גרשון, במועדון הבהירו: "הסיפור הזה מאחורינו"

בני יהודה - מכבי חיפה 2:2
במכבי חיפה מקווים להשכיח את החילוף וכבר חושבים על המשחק נגד באר שבע והירוקים מאמינים שניצחון על האלופה היוצאת יבטיח את המקום באירופה. מנדז'ק יקבל הצעת חוזה לשנתיים, גלזר יבקש לצאת להשאלה
מכבי חיפה ממשיכה את הכנותיה לקראת המשחק מול הפועל באר שבע ביום שני. במועדון מאמינים כי ניצחון על האלופה היוצאת יבטיח בוודאות את הכרטיס לאירופה. בינתיים במועדון מנסים להשכיח את אירוע החילוף של רמי גרשון במחזור האחרון נגד בני יהודה.

כזכור בלבול החליט להחליף את הבלם בדקה ה-42 בטענה כי מדובר בחילוף מקצועי בכדי לעבור ולשחק בשיטה אחרת, אך הדבר גרר לא מעט כעס בקרב גורמים במועדון על הדקה בו בוצע החילוף. בלבול עצמו שוחח השבוע עם גרשון והשניים יישרו את ההדורים כאשר גם במועדון הבהירו: "הסיפור הזה מאחורינו והפנים למשחק מול באר שבע". בלבול עצמו טרם החליט על השיטה בה יפתח במשחק ונראה שייעשה זאת רק סמוך לאימון המסכם כאשר הקבוצה תחסר את המורחקים אטיין ריינן והקפטן נטע לביא.


במועדון הבהירו: "הסיפור הזה מאחורינו" (עדי אבישי)

בינתיים בחיפה חושבים גם על העונה הבאה ואתמול פרסמנו על ההודעה של הירוקים לרצון לראות את הקשר הקמרוני ג'ורג' מנדז'ק גם בשנים הקרובות לובש את החולצה הירוקה. בכרמל יציעו לשחקן חוזה לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת. "מנדז'ק הפך לשחקן חשוב בפאזל שלנו ואנחנו מאמינים שהוא יכול לתרום לנו", אמרו בחיפה.

מי שלא בטוח שילבש ירוק בעונה הבאה הוא השוער עומרי גלזר. השחקן לבקש לצאת בהשאלה בעונה הבאה מכיוון שלא זוכה לדקות משחק רבות והמועדון לא יעמוד בדרכו. כפי שפרסמנו אז שמו של שוער אשדוד יואב ג'רפי עלה כמועמד להגיע אם גלזר יבקש לעבור לקבוצה אחרת.


"השחקן החשוב בפאזל של מכבי חיפה". ג'ורג' מנז'ק (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ