רפואה: “הפועל תל אביב תעלה עם ההרכב הכי חזק שלה”

play קובי רפואה
קובי רפואה | דני מרון
הפועל תל אביב - בני סכנין 0:3 02:27

מאמן הפועל ת"א דיבר לקראת המשחק הקריטי בראשון (20:25, ישיר בספורט1) נגד מכבי פ"ת: "אנחנו מקצועניים ונעשה הכל כדי שננצח בכל". על ספורי אמר: "ראוי לזימון לנבחרת". פרחאת עשוי לפתוח בעמדת המגן הימני

לאחר יום חופשי מאימונים אתמול (חמישי) חזרה הפועל תל אביב להתאמן לקראת המשחק ביום ראשון באצטדיון המושבה נגד מכבי פתח תקווה (20:25, ישיר בספורט1) שנמצאת בסכנת ירידה לליגה הלאומית.

לקראת המשחק קובי רפואה דיבר היום בשעות הצהריים במסיבת עיתונאים והתייחס למשחק: “אני אהיה מקצוען השחקנים שלי יהיו מקצועניים עד הסוף ואני אעלה להרכב הכי חזק כדי לנצח אותו. אם אני לא טועה היה משחק עם מכבי פ”ת שניצחנו את הפועל ת”א 0:1 והמשחק הזה הוריד את הפועל ת”א ליגה וככה אני מחנך את השחקנים שלי וככה זה יהיה”.

רפואה המשיך: “אחרי המשחק ביום ראשון יהיה לי פינה חמה לכולם, אנחנו מקצוענים ואני אעשה כל כדי שהפועל תל אביב תנצח ולא משנה בכלל מי תהיה היריבה”.

“אני והשחקנים שלא יהיו מקצוענים” (דני מרון)

יש שחקנים שיקבלו את ההזדמנות בהרכב: “הפועל תל אביב תעלה עם ההרכב הכי חזק שלה כדי לנצח את המשחק, שחקנים כאלה ואחרים אני לא אגיד שמות של שחקנים כי זה לא הזמן”.

על ההכנות לעונה הבאה: “אני כרגע לא יודע שום דבר ואני יודע שאחרי המשחק אנחנו נשב ונראה מה יהיה”.

יש שחקן שאתה מצפה שיהיו בנבחרת: “אני מאמין שדגני יהיה ואני חושב שגם לרמזי מגיע”.


“רמזי ראוי לזימון לנבחרת” (עדי אבישי)

מבחינה מקצועית הפועל ת”א תשחק במערך של 4-4-2 בשל הפציעה של המגן עידן כהן וצבירת כרטיסים הצהובים של הבלם רז שלמה שלא ייטלו חלק במשחק. חסרונם של השניים יותיר את הקפטן אוראל דגני בעמדת הבלם לצדו של אדי גוטליב ואת עמדת המגן הימני אמור ימלא עבדי פרחת.

המערך החדש יכלול ארבעה קשרים: עמנואל בואטנג, ניר לקס, קלאודמיר פריירה ורמזי ספורי. ואילו בהתקפה ישחקו אחמד עבד ושחר הירש, מהלך שיוריד את קאיו אלבס לספסל.


לא ישחק נגד מכבי פתח תקווה. רז שלמה (עדי אבישי)

במועדון הבהירו: “נעלה למשחק ביום ראשון כמו בכל משחק ומגרש כדי לנצח ולא להיות מעורבים במאבקי הירידה. אין לנו עניין בשום משחק במחזור האחרון”. כזכור במשחק האחרון בין השתיים הפועל תל אביב התפוצצה במושבה עם 0:6 בלתי נתפס על מכבי פתח תקווה.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ’, עבדי פרחאת, אדי גוטליב, אוראל דגני, מרווין פירסמן, ניר לקס, עמנואל בואטנג, קלאודומיר פריירה, רמזי ספורי, אחמד עאבד, שחר הירש.


בפעם האחרונה ששתי הקבוצות נפגשו, זה הסתיים בשישייה אדומה (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי