אבוקסיס: “התרחקנו מהכרטיס לאירופה דרך הליגה, אבל לא נוותר”

play יוסי אבוקסיס
יוסי אבוקסיס | עדי אבישי
בני יהודה - הפועל באר שבע 3:2 03:22

הכתומים לא מאפשרים ל-3:2 להפועל ב"ש לקלקל את הכנות לגמר הגביע ביום רביעי נגד מכבי נתניה: "מגיע לנו לסיים את העונה עם תואר", הוסיף המאמן. צ'יבוטה וקוויאר ישובו להרכב

בני יהודה פספסה הזדמנות נהדרת להיצמד לקרב על המקום השלישי, לאחר שנוצחה 2:3 על ידי הפועל באר שבע, מה שהופך את משחק גמר הגביע ביום רביעי למשמעותי עוד יותר בקרב על כרטיס לאירופה. הבוקר (ראשון) החלה במועדון הספירה לאחור לקראת הגמר הגדול נגד מכבי נתניה וההתרגשות בשכונת התקווה גדולה מאוד וכולם כבר מחכים לשריקת הפתיחה.

“בגמר יהיו אנרגיות אחרות, האווירה תהיה מחשמלת”, אמר שחקן בקבוצה לקראת הקרב הגדול ברביעי. “אנחנו כבר סופרים את השעות וכולם חולמים על המשחק הזה ומקווים לעשות בו משהו גדול”. המאמן יוסי אבוקסיס פתח אמש בהרכב הכי חזק שעמד לרשותו, למעט הבלם הספרדי הוותיק קרלוס קוויאר, שהוצא מהסגל על מנת לקבל מנוחה ולהיות מוכן להתמודדות ברביעי. מאוויס צ’יבוטה שמחלים מפציעה בברכו, עלה מהספסל כמחליף במחצית השנייה ובכל מקרה, גם קוויאר וגם צ’יבוטה, צפויים לפתוח בגמר על חשבונם של עמית ביטון ועמית זנטי, שפתחו אמש.

“אין לי טענות לשחקנים, כולם נתנו הכל, במשחק כזה, לפני גמר גביע, באו נחושים עד השנייה האחרונה ואני כל כך אוהב אותם וכל כך גאה בהם ואפילו בהפסדים אני יודע להעריך את זה”, אמר אבוקסיס בסיום המשחק. “בכדורגל אין חשבונות של הרכב, ואף אחד לא שמר כוחות, כשיש על מה לשחק. אם לא היה לנו על מה לשחק, אולי הייתי עושה חישובים וחשבונות על ההרכב, אבל היה פה קרב מול קבוצה טובה, קבוצה שנלחמת איתנו על מקום באירופה ומה גם שהגמר הוא ביום רביעי ויש מספיק זמן לנוח. התוצאה מאכזבת, אבל ניקח הרבה דברים טובים לקראת רביעי ונתקן את מה שצריך. נכון שהתרחקנו קצת מהקרב על הכרטיס לאירופה, אבל לא נוותר, גם דרך הליגה ובטח שלא על הגביע”.

הכתומים עוד הוליכו על ב”ש. “סופרים את השעות לגמר” (עדי אבישי)

המאמן נשאל האם אחרי עונה כל כך טובה של בני יהודה, הוא מרגיש שמגיע להם לסיים עם תואר והשיב: “אני חושב שכן. אבל בכדורגל אין מגיע. לא תמיד מה שמגיע קורה. ננסה שביום רביעי המזל יהיה איתנו קצת יותר ונהיה יותר מרוכזים בהגנה ואם נגיע למצבים גם נכבוש. לאורך כל הפלייאוף אנחנו ביכולת טובה, גם בניצחונות וגם בהפסדים”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי