והבה צפוי לסכם בהפועל חיפה, שטיינבורס יגיע ללא תמורה?

play בן והבה
בן והבה | דני מרון
מ.ס אשדוד - הפועל חיפה 0:1 02:50

רגע אחרי סיום העונה, בלם הפועל רעננה והשוער הלטבי על הכוונת של סילבס. הבעלים יואב כץ: "שיחקנו ספורטיבי, אבל גרוע. מזל שצברנו נקודות בפתיחת העונה, כי לדעתי השיטה לא טובה"

בשבועות האחרונים כבר קיוו בהפועל חיפה שהעונה הזאת תסתיים. הקבוצה הציגה כדורגל גרוע לאורך כל הפלייאוף התחתון ולמזלה הצליחה לגרד ניצחון חשוב על בני סכנין לפני שלושה שבועות כדי להישאר בליגה. הקבוצה אומנם גם החליפה מאמן כאשר חיים סילבס בא במקומו של שרון מימר, אבל במועדון וגם סילבס עצמו מבינים כי הקבוצה תהיה חייבת לבצע ריענון לעונה הבאה – במיוחד לאור היכולת במחזורים האחרונים.

הבעלים יואב כץ סיכם את המשחקים האחרונים וואמר אמש: “שיחקנו ספורטיבי, אבל שיחקנו גרוע. בכלל, סיימנו את העונה בצורה גרועה עם 14 משחקים לא טובים כאשר המזל שלפניהם היו 19 משחקים יותר טובים. מזל שעשינו נקודות בפתיחת העונה שעזרו לנו להישאר בליגה. היינו רכים מאוד במשחק הזה ונצטרך לעשות חושבים על העונה הבאה. העונה זאת נפתחה מצוין עם זכייה באלוף האלופים, עלייה לשלב השלישי באירופה, ניצחון בדרבי ועלייה בכמות הקהל, אבל נכשלנו לחלוטין בחלק האחרון של העונה”.

הבעלים התייחס גם ליורדות ואמר: “ירדו שתי קבוצות שהיו אימפריות בליגת העל. לדעתי שיטת הליגה לגבי הירידה לא טובה. הזוי שפתח תקווה רק חגגה בשבת זכייה באליפות בנוער וירדה ליגה. גם סכנין זה מועדון ענק ואילו אנחנו אולי המועדון היחיד בין ‘הקטנים’ שכבר 11 שנים ברציפות בליגה הראשונה”.

כץ וסילבס ביום הגעתו. “לדעתי השיטה לא טובה”

בימים הקרובים יגבירו סילבס וכץ את השיחות לעונה הבאה. העמדה הראשונה שמטרידה את המאמן היא עמדת השוער. סילבס מעוניין להחתים את השוער הלטבי פאלבס שטיינבורס, אבל בשלב זה אין סיכום בין הצדדים. כץ אישר ואמר: “זה עוד לא סגור ואנחנו צריכים לקבל תשובה ממנו ביומיים הקרובים. אין שום סיכוי שנשלם דמי העברה ואם הוא יגיע זה רק בתנאי שיהיה חופשי”.

מי שבכל מקרה מתקרב הוא בלם הפועל רעננה, בן והבה. בסביבתו של והבה אומנם ציינו כי הוא מחזיק בהצעות נוספות בליגת העל, אבל בחיפה מקווים כי יסכים להגיע לכרמל גם מפני שסילבס מעריך אותו עוד מהתקופה של השניים ביחד ברעננה. בנוסף, כץ וסילבס יצטרכו לקבל החלטה לגבי השחקנים הזרים ובהם ראדו גינסארי ורסמוס סיוסטדט. מיטרבסקי אינו צפוי להמשיך וטרם התקבלה ההחלטה לגבי עתידו של תמאש.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי