תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמית: מנחם קורצקי חתם לשנה נוספת בהפועל רעננה

הפועל רעננה - בית"ר ירושלים 2:1
המאמן ימשיך בשרון לפחות עונה נוספת, כשבחוזהו החדש גם אופציה להאריך את ההתקשרות בעונת 2020/21: "בטוחים שימשיך את ההצלחה", נמסר מהמועדון
אחרי שהפועל רעננה הבטיחה רשמית את הישארותה בליגת העל ובסוף השבוע סיימה את העונה, בהודעה רשמית מטעם המועדון התבשרנו הבוקר (שני) כי המאמן מנחם קורצקי האריך את חוזהו בעונה נוספת עם אופציה לעוד שנה. "אנחנו בטוחים שימשיך את ההצלחה ויצעיד את הפועל רעננה להישגים גם בעונה הבאה", נמסר.

מנחם קורצקי אמר לאחר החתימה: "אני שמח להמשיך בהפועל רעננה גם בעונה הקרובה ומקווה שנמשיך את הקו של העונה המוצלחת ואפילו נעלה עוד שלב בעונה הבאה".

הבעלים אשר אלון החתים את קורצקי, במטרה שיבנה לעונה הבאה קבוצה התקפית יותר כשחלק משחקני קבוצת הנוער יועלו לבוגרים. הבלם הוותיק בן והבה המסיים חוזה אמור לעזוב, כך גם אריאל נגוואקם ואילו הקשר אור דסה חוזר למכבי תל אביב אוטומטית ויעשה ניסיון להשאילו פעם נוספת. המגן השמאלי ירדן כהן מבוקש במכבי חיפה ונראה כי יעבור תמורת כסף ושחקנים ממכבי חיפה.


עוד ברעננה, בקבוצה יחליטו בקרוב אם להמשיך לשחק באצטדיון רמת גן, לעבור לאצטדיון המושבה בפתח תקווה או לשחק בנתניה.  מחר תחגוג הפועל רעננה ביד לבנים בעיר 80 שנה לקיום המועדון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ