שלומי אזולאי, רועי גורדנה ורז שטיין על הכוונת של הפועל חדרה

play שלומי אזולאי
שלומי אזולאי | מאור אלקסלסי
הפועל חדרה - מכבי חיפה 0:2 02:33

חגיגות גדולות בשורות העולה החדשה אחרי ה-0:2 על מכבי חיפה: "הוכחנו שאסור לזלזל ברוח שלנו". רבאח: "אלוהים נתן לי אופי חזק, רוצה להישאר". לוסיו כעס על כך שלא מסרו לו: "זה לגיטימי". וגם: תוכנית הרכש

חגיגה גדולה הבוקר (שלישי) בהפועל חדרה לאחר הניצחון 0:2 על מכבי חיפה, שהיה השני של העולה החדשה על הירוקים בפלייאוף העליון. “הרוח של המועדון קיימת והוכחנו שאסור לזלזל בה ובנו. שיחקנו טוב בכל המשחקים בפלייאוף העליון, אלא שהפעם זה גם בא לידי ביטוי בתוצאה”, הסבירו במועדון.

מי שהיה קצת פחות שמח בסיום הוא החלוץ הברזילאי לוסיו, שכעס על חבריו לקבוצה שלטענתו לא שיתפו אותו מספיק במהלך המשחק. “הכעס שלו לגיטימי”, הסבירו בחדר והוסיפו: “לוסיו שחקן אהוב בחדר ההלבשה והכל בסדר”.

במועדון מתעסקים בהכנות לעונה הבאה ובימים הקרובים תיערך בין ראשי הפועל חדרה לבין ניסו אביטן פגישה בה המאמן יעביר את רשמיו על שחקנים מהסגל הקיים ושחקנים אפשריים מקבוצות אחרות. האחרון צפוי לדרוש סגל רחב יותר שיכלול שישה זרים, שלושה ישראלים בכירים ושלושה שחקנים נוספים מהלאומית שיתווספו לשלד הקיים.

“הפעם זה בא לידי ביטוי גם בתוצאה” (דני מרון)

ברשימת השמות שרוצים במועדון אפשר למצוא את רז שטיין ונאור סבג מנס ציונה, רועי גורדה מאשדוד ושלומי אזולאי מבני סכנין. לגבי הזרים, קיימת התלבטות לגבי השחקנים שנמצאים כיום ובניגוד לתוכנית המקורית שהייתה להיפרד מג’ורג’ פוצ”יבה ומנייתן אודווה, השנים עשויים להישאר לאור יכולתם הטובה בתקופה האחרונה.

שחקן נוסף עליו יתעקשו בחדר הוא הב גורפינקל. המגן אמנם קיבל ממכבי חיפה הודעה להתייצב לתחילת האימונים, אך בקבוצה מהשרון מקווים להגיע להסדר מול הירוקים לגבי השאלתו לעונה נוספת. שחקן נוסף שצפוי להמשיך הוא ויסאם רבאח שכלל לא היה בתוכניות בחלק הראשון של העונה וכעת הפלך לעוגן במרכז ההגנה של אביטן.

רבאח התייחס לניצחון ואמר: “שיחקנו טוב לאורך כל הפלייאוף, הפעם גם היה לנו מזל. כל השחקנים שלנו האמינו מתחילת הדרך שאנחנו ראויים להיות בצמרת והוכחנו את זה. החיסורים בהגנה? תמיד נוח שמשחק לצידך בלם קבוע, אבל אנחנו מתרגלים באימונים שיטות שונות ושינויים. באופן אישי עד ינואר שיחרקי רק פעמיים, אבל עבדתי קשה ואלוהים נתן לי אופי חזק. אני רוצה להישאר, חדרה רוצה שאשאר, ואני מקווה שזה יסתדר”.


על הכוונה של חדרה. רועי גורדנה (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי