משחק האצטדיונים: רעננה ונס ציונה עשויות לארח במושבה

play אצטדיון המושבה
אצטדיון המושבה | אריאל שלום
מכבי פתח תקווה - הפועל תל אביב 2:0 03:56

בעוד הפועל ת"א ובני יהודה ממתינות להנחיות סופיות בנוגע למעבר לאצטדיון בלומפילד המחודש, האופציה לקליטתן של שתי הקבוצות עלתה על הפרק

בעוד הפועל ת”א ובני יהודה ממתינות להנחיות סופיות בנוגע למעבר לאצטדיון בלומפילד, שעתיד להיות מוכן לעונת המשחקים 2019/20, אצטדיון המושבה עשוי לקלוט שתי קבוצות חדשות בעונה הבאה: עירוני נס ציונה (שצפויה לעלות ליגה רשמית במחזור הקרוב) והפועל רעננה.

באצטדיון מודעים לעובדה שלאור ירידתה של מכבי פ”ת לליגה הלאומית שתי הקבוצות ממלאבס צפויות לשחק בימי שישי ועל-כן, לא תהיה קבוצה בליגת העל שתשחק בו. לאחרונה נודע לספורט1 כי האופציה לקליטתן של נס ציונה ורעננה עלתה על הפרק, אך פגישה בנושא טרם נקבעה והצדדים יחכו לעלייתה הרשמית של נס ציונה.

יש לציין, שאצטדיונה של הקבוצה מלב המושבה לא צפוי להיות מאושר, אם וכאשר, למשחקים בליגת העל כשגם האצטדיון החלופי “הברפלד” בראשון לציון, עלול לא  להיות מאושר למשחקים בליגת העל.

כזכור, כבר בעבר פורסם כאן על רצונה של רעננה לעזוב את אצטדיון רמת-גן המיושן כשהעדיפות היא לעבור לאצטדיון בנתניה, כשכעת המצב הפך להיות אפשרי ועכשיו נודע שגם נס ציונה מועמדת לשחק שם. 

מי תשחק פה בעונה הבאה? אצטדיון המושבה (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי