הפועל חיפה פנתה לסכנין: רוצים להחתים את מוגרבי

play פיראס מוגרבי
פיראס מוגרבי | עדי אבישי
מ.ס אשדוד - הפועל חיפה 0:1 02:50

הקבוצה של סילבס רוצה לחזק את ההתקפה והציעה ליורדת ללאומית טרייד עם מספר שחקנים, אך אבו יונס דורש 600 אלף שקלים. בן והבה שהצטרף: "שמח ונרגש להגיע, מצפה לעונה מוצלחת". עתידו של תמאש ייקבע בקרוב

הפועל חיפה פנתה לאחרונה לבני סכנין וביקשה להחתים את החלוץ פיראס מוגרבי, כך נודע לראשונה לספורט1. בכרמל רוצים להתחזק בחלק הקדמי ומוגרבי נחשב לאחד המלפפונים החמים של הקיץ הקרוב. במהלך השיחה הציעו אנשי הקבוצה מהכרמל מספר שחקנים תמורת מוגרבי במסגרת עסקת טרייד ואילו יו”ר סכנין מוחמד אבו יונס הבהיר כי מעוניין בדמי העברה של 600 אלף שקלים.

כפי שפרסמנו בעבר, מוגרבי היה ברשימת הרכש של חיים סילבס כבר לפני מספר שבועות אך במקביל השחקן היה מבוקש גם במכבי פתח תקווה ועצם הירידה של המלאבס לליגה הלאומית עשויה לקרב אותו לקבוצה של יואב כץ. גורם בסכנין אישר את הפרטים ואמר: “אם הפועל חיפה באמת רוצה אותה, היא צריכה לשלם”. כידוע, למוגרבי חוזה בסכנין עד לסיום העונה הבאה.

בינתיים שחקן הרכש הראשון של סילבס, בן והבה, שחתם אתמול לשנתיים בקבוצה, אמר עם הצטרפותו: “אני מאוד שמח ונרגש להגיע להפועל חיפה. אני מחכה לפתיחת העונה החדשה ומצפה לעונה מוצלחת והישגית גם מבחינה קבוצתית וגם אישית וכמובן לשמח את אוהדי הפועל חיפה. אני מודה לבעלים יואב כץ על האמון והמאמץ לצרף אותי למשפחת הפועל חיפה ולסוכן שלי גלעד קצב. אני רוצה להודות להפועל רעננה על 5 שנים נפלאות ולבעלים אשר אלון שמחזיק מועדון לתפארת”.

בן והבה, הרכש החדש (צילום: הפועל חיפה, האתר הרישמי)

בנושא אחר, הסערה סביב הבלם גבריאל תאמאש טרם ירדה מהכותרות. הבלם שחתם על עסקת טיעון ויתחיל בעבודות שירות בבית חולים רמב”ם נתפס לאחרונה בעוד סערה כאשר השתכר במסיבת יום העצמאות. בכרמל זעמו על ההתנהלות של הבלם ושל הסובבים אותו באותה מסיבה וכץ אף הצהיר אתמול לספורט1 כי הוא שוקל להעביר את השחקן למרכז גמילה. בקרוב תיערך שיחה בין ראשי חיפה כולל אנשי הצוות המקצועי בכדי לקבל החלטה סופית על עתידו של הרומני בכרמל.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי