בני יהודה לא תביא את הגביע למשחק בנתניה: “לא רוצים להתגרות”

play ברק אברמוב יוסי אבוקסיס
ברק אברמוב יוסי אבוקסיס | דני מרון
חגיגות הגביע של בני יהודה 00:54

אחרי הזכייה הדרמטית בתואר נגד היהלומים, הכתומים החליטו לשמור על צניעות: "זה לא יהיה מכובד". למרות שיעלה בהרכב חסר מאוד, אבוקסיס הבהיר לשחקנים: "אנחנו "חייבים להגיע רציניים ולכבד את עצמנו"

אחרי הזכייה בגביע המדינה והחגיגות הגדולות

, בני יהודה תגיע מחר (ראשון ב-20:10, ישיר בספורט1) בהרכב חסר מאוד למשחק הליגה נגד מכבי נתניה, אותה היא כאמור ניצחה רק לפני מספר ימים בתום דו קרב פנדלים דרמטי בסמי עופר.

ראשי בני יהודה החליטו לא להביא את גביע המדינה למשחק, זאת מתוך כבוד למכבי נתניה. “זה לא יהיה מכובד ולא נרצה להתגרות באף אחד ולהוציא את העיניים”, אמר גורם בשכונה והוסיף: “מה עוד שמדובר במשחק חוץ שלנו, כך שאין שום טעם, נמתין לחגיגות הרשמיות”.

בני יהודה תגיע למשחק בסגל חסר כאשר איציק עזוז, איסמעילה סורו ושי קונסטנטין הפצועים לא ישחקו וגם קרלוס קוויאר, מאוויס צ’יבוטה ואמיליוס זובאס יקבלו מנוחה אחרי המאמץ הגדול בגמר ברביעי שעבר. שוער המשנה יהונתן שאבי יפתח בשער, כשגם שחקנים כמו שי מזור, אבישי כהן, דור ג’אן ופייסל מוליץ’, נמצאים בתמונת ההרכב.

לא תחגוג בנתניה. בני יהודה (דני מרון)

המאמן אבוקסיס שוחח עם שחקניו לקראת המשחק ובין השאר אמר: “חגגנו כמו שצריך בימים האחרונים וזה בסדר כי לא כל יום זוכים בגביע. עכשיו אנחנו חייבים להגיע רציניים למשחק הזה ולכבד את עצמנו, את האוהדים שלנו וכמובן שגם את הקבוצה היריבה”.

הרכב משוער: יהונתן שאבי, אבישי כהן, עמית ביטון, דן מורי, מתן בלטקסה, תאמבי סגס, שי מזור (שון מלכה), יובל אשכנזי, עמית זנטי, דור ג’אן, יאקוב סילבסטר (פייסל מוליץ’).

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי