בכר: “ליוספי יש עתיד גדול בב”ש”. קלר: “עשיתי כאב ראש להנהלה”

ברק בכר
ברק בכר | דני מרון

האלופה היוצאת מאושרת לאחר ה-0:1 הדרמטי שהקפיץ אותה למקום השני: "שמח שהסיום היה מתוק, ניסינו להימנע ממאבק במחזור האחרון בלי קשר ליריבה". כובש השער אמר: "הייתה לי תחושה טובה למשחק הזה"

הפועל באר שבע עשתה זאת במאני טיים כאשר עלתה למקום השני לאחר ניצחון 0:1 על הפועל חדרה  וכובש השער היה דווקא תומר יוספי הצעיר שנכנס כמחליף בדקה ה-85 ושלוש דקות לאחר מכן נעץ את ראשו לאחר כדור קרן וכבש את השער הראשון שלו בבוגרים ואולי החשוב של העונה.

המאמן המנצח ברק בכר אמר בסיום: “אני שמח שזה הסתיים מתוק, נשאר עוד משחק אחד וצריך לסיים את העונה כמו שצריך כי יש גם עניין של הפרש שערים. ניסינו להימנע במחזור האחרון בלי קשר, ברור שמכבי תל אביב היא הקבוצה הכי טובה בליגה אבל נשלים את המשימה ביום שבת. תומר יוספי השתלב מאוד טוב בקבוצה הוא ילד טוב ויש לו עתיד גדול במועדון”.

כובש שער הניצחון תומר יוספי הוסיף: “אני מאוד מאושר מהשער הזה זה שער חשוב, אני רוצה להגיד תודה שהמאמן חיזק אותי בכל משחק זה לא מובן מאליו במועדון כה גדול, אין לי מילים ואני הכי מתרגש בעולם. הייתה לי הרגשה מאוד טובה למשחק הזה, שמח שנכנסתי, גם אחרי שהחתמתי דקה שתיים לאחר בקשתו של קבהא הסביר לי המאמן שזה קרה כדי שאכנס טוב יותר. לגבי העתיד? צריך להמשיך לעבוד קשה ואני מאמן שיהיה טוב”.

“אני הכי מתרגש בעולם”. תומר יוספי בעננים (דני מרון)

המאמן המפסיד שערל בכורה על הקווים רון קלר סיכם את המשחק: “אני אתחיל לפני סיכום המשחק ולהגדיל ניסו שאני אוהב אותו ואנחנו מאחלים לו הרבה בהצלחה, יש לנו חבורה של לוחמים וגברים ועל הדקה ה-87 הגענו למצבים ובכל מקרה אנחנו אוהבים את השחקנים שלנו”.

“זה לא היה פשוט אבל אני חושב עוד הפעם שהשחקנים היו מקצוענים. במשך שלושה ימים עבדנו על הצד המנטלי, זה לא הספיק ונקווה להשיג תוצאה טובה נגד נתניה ואז להתרכז בהכנות לעונה הבאה”.

האם היית במבחן היום: “אני 24 שנים מאמן ואני יכול לומר שאני תמיד במבחן, מה שיחליטו באגודה אקבל בברכה ואהבה, ואני חושב שעשיתי להנהלה כאב ראש אחרי המשחק אבל הפועל חדרה יקרה לי ואני אשמח להמשיך גם כעוזר מאמן”.


“אשמח להמשיך גם כעוזר מאמן”. רון קלר (אודי ציטיאט)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי