ראיקוביץ’ נפרד ממכבי ת”א, איביץ’: “באר שבע לא הגיעה למצב”

play ולדימיר איביץ'
ולדימיר איביץ’ | דני מרון
הפועל באר שבע - מכבי תל אביב 4:0. משחק הפרידה מאוגו 03:17

שוער הצהובים, שנמצא בסרביה, כתב באינסטגרם: "תודה על ארבע שנים מדהימות" ובירך את אלי דסה אחרי ה-0:4 האדיר על האלופה היוצאת. המאמן: "לא נעשה שינויים גדולים בעונה הבאה"

“תודה על ארבע שנים מדהימות מכבי – אני אוהב אתכם”, כך נפרד הערב (שבת) פרדראג ראיקוביץ’, שנמצא בסרביה וניצל את ה-0:4 האדיר של הצהובים על הפועל באר שבע על מנת לאשר שהוא עוזב בעמוד האינסטגרם שלו. השוער, שיסיים את דרכו בישראל אחרי ארבע שנים, הוסיף ובירך את אלי דסה, חברו הטוב, על השער שכבש.

ולדימיר איביץ’, שזכה בתואר מאמן העונה של ספורט1, התייחס לכך בסיום: “תודה רבה, העונג כולו שלי, אבל הקרדיט לשחקנים שבלעדיהם זה לא היה אפשרי – הם ראויים למחמאות גדולות. הם שיחקו עד המשחק האחרון, השנייה האחרונה, הרגע האחרון – ותודה להם על עונה נהדרת”.

ההצגה של חניכיו הערב: “זה אמנם 0:4, אבל הם נשארו ב-10 שחקנים לקראת הסיום. היינו טובים יותר מהרגע הראשון. שלטנו בכדור, שיחקנו התקפי והגענו למצבים. הם לא הגיעו למצב אחד ושיחקנו עם גישה חיובית מהרגע הראשון ועד האחרון. דיברתי עם השחקנים לפני המשחק, איבדנו שתי נקודות בלי סיבה בחיפה, והיום הם הראו שוב את האופי שלהם, שיחקו כדורגל התקפי ודומיננטי כמו שמכבי רוצה וצריכה לשחק”.

הסגל בעונה הבאה: “אנחנו לא נעשה שינויים גדולים. ההנהלה והבעלים יודעים מה ביקשתי מהם לקראת העונה הבאה.  ראיון אחרון העונה? העבודה שלי היא להתראיין, זה חלק מהמקצוע ואני מבין שאתם עושים את העבודה שלכם, זה בסדר”.

סיום אדירה לעונה מופלאה. שחקני מכבי תל אביב (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי