רשמי: רוני אוואט ומשה אוחיון יאמנו את מ.ס. אשדוד בעונה הבאה

play משה אוחיון
משה אוחיון | דני מרון
מ.ס אשדוד - הפועל חיפה 0:1 02:50

למרות קמפיין ההישרדות המופלא, אבי בוחבוט יעזוב את הקבוצה מעיר הנמל ויוחלף בצמד המקומי. גורדנה האריך חוזה. ג'קי בן זקן יאפשר ליואב ג'ראפי לחפש קבוצה אחרת בקיץ

מועדון ספורט אשדוד הודיע הערב (שני) על מינוים של רוני אוואט ומשה אוחיון לאימון הקבוצה בעונה הבאה, השניים יעבדו כצוות, בעוד אבי בוחבוט, שעמד על הקווים במסע ההישרדות המופלא קיבל את ההודעה מבעלי הקבוצה, ג’קי ן זקן על סיום דרכו בקבוצה.

בהודעה רשמית נמסר: “הנהלת המועדון גאה במינוי שני מאמנים מקומיים, שגדלו במועדון ומשרתים אותו נאמנה במגוון תפקידים מזה שנים רבות.

אנו מבקשים להודות למאמן אבי בוחבוט על תרומתו הגדולה למסע ההישרדות המופלא של הקבוצה בחצי העונה האחרונה ומאחלים לו הצלחה בכל אשר יפנה”.

אבי בוחבוט אמר: “קיימתי שיחה של אחים עם ג’קי בן זקן, ורציתי והאמנתי שאמשיך וכואב לי שהבן הקטן שלי איתי בוכה כששמע שאני עוזב את אשדוד. הפרידה הייתה בחיבוק של אהבה, כי בן זקן נתן לי חלון קטן להוכיח את עצמי והוא גם ידאג לי לקבוצה אחרת. עשינו משימה ענקית בה אשדוד נותרה בליגת העל בדרמת ענק ואני מאחל לאשדוד ולצוות הצלחה, כי קבוצת ומועדון אשדוד נמצאים עמוק בתוך ליבי”.

אמש (ראשון) על הארכת חוזיהם של שחקן הכנף בנצי מושל (26) בשנתיים נוספות והשוער רועי משפתי (26) בחוזה לשלוש שנים, כשהמשמעות היא שיואב ג’ראפי לא ימשיך במועדון.

רועי גורדנה חתם לשנתיים נוספות (האתר הרשמי)

בנוסף לדן ביטון שצפוי לעזוב וכרגע נראה שהמאבק על שירותיו הוא בין לודוגורץ למכבי תל אביב, החתמת משפתי הגיעה לצד הכרזה שהוא צפוי לשמש כשוער הראשון וזאת מכיוון שלשוער הראשון עד היום, יואב ג׳ראפי, הובטח שלא יעמדו בדרכו אם תהיה לו הצעה ממועדון אחר בכיר בישראל או באירופה. בימים אלה ג’ראפי מחפש מועדון אחר, בתקווה למצוא בית חדש ובכך להעניק למשפתי את אפודת השוער הראשון.

פגישה שהתקיימה הבוקר בין ראשי אשדוד לסוכנו של רועי גורדנה הגיעו הצדדים להבנות בנושא המשך דרכו של הקשר שחתם לשנתיים נוספות. גורדנה היה מהשחקנים הבולטים שהובילו למסע ההישארות של מ.ס. אשדוד בליגת העל. גורדנה ויתר על הצעות מבני יהודה והפועל חיפה. לעומת זאת, חאטב עוביידה מקווה להמשיך בקבוצה גם בעונה הבאה, בתקווה שנשיא המדינה רובי ריבלין ידחה את כניסתו לכלא, לאחר החנינה שהגיש הבלם לפני כשבועיים.

בסוגית דן ביטון התייחס בעלי הקבוצה ג’קי בן זקן שאמר: “מתקיים מו”מ עם קבוצת לודוגורץ הבולגרית שהיא עכשיו הקבוצה אליה אמור דן ביטון לעבור ויש הצעה כספית עליו. ביטון שוהה בחופשה בארצות הברית וההחלטה שלו תתקבל בקרוב ונכבד אותה ומסתמן שהוא רוצה לבולגריה. אם השוער יואב ג׳ראפי יעזוב כבר התקבלה החלטה שמשפתי יהיה השוער הראשון שלנו בעונה הבאה”.

משפתי. ג’ראפי אמור לעזוב והוא יקבל את הבמה (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי