הדרישה של עמוס מנתניה: חוזה ליותר מעונה אחת

דני עמוס
דני עמוס | דני מרון

שוער היהלומים בשנתיים האחרונות רוצה להישאר, אך אורך החוזה שהוצע מונע חתימה. דמי ההשבחה הגבוהים שדורשת בית"ר ירושלים עבור כחילה מונעים התקדמות במו"מ, פערים גדולים גם מול סכנין בניסיון לצרף את מוגרבי

במכבי נתניה ממשיכים במלאכת בניית הסגל לעונה הקרובה, כאשר מלבד החתמתו של הבלם הגרמני טים הויבך לשנתיים נוספות, בקבוצה ממשיכים לנסות ולחזק את ההגנה.

במקביל לצירוף שחקנים חדשים, בנתניה מנסים לשמור על השלד הקיים וכפי שפרסמנו רוצים להאריך את ההתקשרות עם השוער דני עמוס. נכון לרגע זה, ישנה מחלוקת בין הצדדים לגבי אורך החוזה. בנתניה מוכנים להציע לשוער הקבוצה בשנתיים האחרונות חוזה לעונה נוספת, בעוד עמוס דורש חוזה ליותר מעונה וגורמים במו"מ ציינו שזו כרגע הסיבה המהותית שמונעת את סגירת השוער בעיר היהלומים.

בנוסף, בנתניה בודקים את אופציית צירופו של בלם בית"ר ירושלים, טל כחילה ועוקבים אחרי דמי ההשבחה שיצטרכו לשלם עבור הבלם, כשבבית"ר טענו לאחרונה שבנתניה מוכנים לשלם בעבור הבלם מיליון שקלים. אופציה נוספת היא מעברו של הבלם בטרייד על עלי מוחמד, לאור העובדה שבנתניה לא מוכנים להתפשר על סעיף השחרור של הניז'רי.

בנוגע לפיראס מוגרבי, שעל מועמדותו פרסמנו כאן באתר, אין כרגע שינוי. עדיין קיימים פערים בין הצדדים, כשבסכנין לא מתפשרים כרגע בדרישתם, בדומה לעונה שעברה, ובנתניה מקווים שיצליחו לצרף את השחקן. מי שעשוי לצאת בהשאלה הוא הקשר איילון ירושלמי, שהבהיר זאת לראשי המועדון, כאשר הוא מכוון למצוא קבוצה בליגת העל או קבוצה שתיאבק על העלייה לליגת העל בעונה הבאה.


מוגרבי. בינתיים סכנין לא מוכנה להתפשר (מאור אלקסלסי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי