חוגג לספורט1: "אנשי לה פמיליה מברכים על החתמת מוחמד"

משה חוגג
משה חוגג | דני מרון

בעלי בית"ר ירושלים על צירוף הקשר ממכבי נתניה עבור כ-1.7 מיליון דולר: "זה לא השחקן האחרון ברשימת הרכש. יש אלפיים תגובות מפרגנות לעומת 20 עם פרצוף זועף, אתבע את אלה שאיימו עליי והם ישלמו הרבה מאוד כסף"

(גודל טקסט)
שעה קלה לאחר שבעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, הכריז על העסקה היקרה ביותר מאז הגיע לבירה לפני כעשרה חודשים, כשהפעיל את סעיף השחרור של קשר מכבי נתניה ונבחרת ניז'ר עלי מוחמד וישלם עבורו כ-1.7 מיליון דולר, הוא סיפר בשיחה עם ספורט1 על המו"מ המייגע מבחינת המועדון ועל תגובת האוהדים, שבחלקם הביעו את חששתם שמדובר בשחקן מוסלמי ראשון בקבוצה מזה שנים.


"זה היה משא ומתן ארוך מאוד וקשה מאוד", אמר הבעלים משה חוגג לספורט1. "לא אדבר על סכומים כי אני חתום על מסמך סודיות עם מכבי נתניה. כל הפרטים עם עלי כבר סגורים, כמובן. הוא יחזור ויעשה בדיקות רפואיות ואז גם תהיה חתימה רשמית. הרוב המוחלט של אוהדי בית"ר בעננים, גם אנשי לה-פמיליה, הם שולחים הודעות תמיכה ופרגונים וברכות. זה לא השחקן האחרון ברשימת הרכש ויהיו עוד בעזרת השם. הכוונה שלנו היא לבנות קבוצה שתתחרה על כל התארים".


על הודעות הנאצה שקיבל בעקבות ההחתמה הוסיף הבעלים: "זה באמת קשקוש. תיכנס לפוסט ההודעה הרשמית בדף של בית"ר, להודעה שהוצאנו על צירופו של עלי מוחמד, אתה תראה שם 2,000 לייקים ועוד יותר מאלפיים תגובות מפרגנות לעומת 20 תגובות של פרצוף זועף. אז מה הבעיה? נכון שהיו גם שלושה אוהדים שאיימו וכתבו לי הודעות, השמות שלהם כבר עברו לעורכי הדין ואני אתבע אותם".


עוד אמר חוגג על התביעות שיגיש: "הדברים האלה מעולים לבית"ר, כי כל אוהד כזה ישלם הרבה כסף על האיומים שלו והכסף יעבור לטובת מחלקת הנוער של המועדון ונגדל עוד שחקנים. האיש הזה שאיים ישלם הרבה מאוד כסף על הדיבורים שלו, הוא בחורצ'יק חמוד והוא ישלם הרבה מאוד כסף. רוב האוהדים מברכים על ההחתמה הזאת ושמחים מאוד".

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי