תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לפי ה"אסטדיו דפורטיבו": מרקו בלבול מועמד לנומנסיה

מרקו בלבול מרקו בלבול | אריאל שלום
דיווח: קבוצת התחתית מליגת המשנה בספרד עוקבת אחרי מאמנה של מכבי חיפה כשגם באזל ושרלרואה בתמונה. גורם במועדון מסר: "לא שמענו על שום הצעה ואם תגיע אחת כזו היא תיבדק בהתאם"
נומנסיה שסיימה את העונה בליגה השנייה בספרד במקום ה-17 והמאכזב מחפשת מאמן חדש ולפי דיווח ב"אסטדיו דפורטיבו" הקבוצה עוקבת אחרי לא אחר מאשר מאמן מכבי חיפה מרקו בלבול.

מנהלה הספורטיבי של המועדון סזאר פלאסיוס התייחס לסוגית המאמן ואמר: "אנחנו עובדים על מציאת האדם הנכון כדי להתחיל פרויקט חדש, יש אנשים מאוד טובים בליגה הספרדית השנייה אבל אנחנו מסתכלים גם במקומות אחרים".

בדיווח צוין שבלבול הוא מעריץ גדול ואוהב במיוחד של הכדורגל הספרדי והתייחסו לשינוי שעשה הישראלי במכבי חיפה שהגיע איתה מקום השני. בנוסף דיברו על הרזומה של המאמן ששימש כעוזרו של אברם גרנט בווסטהאם ובעונה החולפת אימן את מנואל איטורה ששיחק 153 הופעות בשתי הליגות הראשונות בספרד.דיווח מפתיע מספרד. האם מרקו בלבול יעזוב את מכבי חיפה? (מאור אלקסלסי)

מלבד ההתעניינות מנומנסיה נכתב שמאמן מושך עניין גם בשרלרואה הבלגית וסגנית אלופת שוויץ באזל, שעדיין לא החליטה האם להמשיך עם מאמנה מרסל קולר לאחר שאיבדה פעם נוספת את תואר האליפות.

גורם במכבי חיפה התייחס לדיווחים ואמר: "לבלבול יש חוזה במכבי חיפה והוא ממשיך להכין את הקבוצה לעונה לעונה הבאה. אנחנו לא שמענו על שום הצעה ואם תגיע אחת כזו היא תיבדק בהתאם".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ