בני יהודה מנהלת מגעים מתקדמים לרכישת מתן בלטקסה

מתן בלטקסה
מתן בלטקסה | מאור אלקסלסי

הצהובים מעדיפים למכור את המגן ונותנים עדיפות לקבוצתו של יוסי אבוקסיס, אך נקבו בסכום של 900 אלף ש"ח אותו לא מוכנים לשלם בשכונה. הטרייד עם מכבי חיפה ייחתם היום, מאמן הכושר אבנר עייני נשאר בצוות המקצועי

בבני יהודה מקווים לסיים עוד היום (שלישי) את עסקת העברתם של דולב חזיזה ויובל אשכנזי למכבי חיפה, כאשר עמית זנטי ואיתן וולבלום יעשו את הדרך ההפוכה לשכונת התקווה. חזיזה ואשכנזי כבר סיכמו עקרונית את התנאים בחיפה וכעת נותר לסגור את פרטי חוזהו של זנטי בבני יהודה.

לצד העסקה הזו, מנהלת בני יהודה גם מגעים מתקדמים לרכישת כרטיסו של המגן מתן בלטקסה ממכבי תל אביב. הצהובים מעדיפים למכור את המגן ולהכניס סכום כסף מיידי לקופתם, ונקבו בסכום ראשוני של 900 אלף ש”ח אותו סירבו בבני יהודה לשלם. במכבי ת”א נותנים עדיפות לבני יהודה בנוגע לרכישת המגן וגורמים המעורבים במשא ומתן מעריכים שבלטקסה הישאר בסופו של דבר במדי הכתומים.

המאמן יוסי אבוקסיס מחפש שחקני רכש נוספים לצרף לסגל לקראת פתיחת האימונים של מחזיקת הגביע בעוד שבוע. מלבד הבלם האלבני אלבן פנישי והחלוץ מוחמד גדיר מסכנין שנמצאים על הכוונת, מחפשים בבני יהודה גם בלם זר ושני זרים נוספים לחלק הקדמי.

אבוקסיס. רוצה גם בלם זר ושני זרים להתקפה (מאור אלקסלסי)

בנוסף לשחקנים מחפש אבוקסיס גם עוזר מאמן חדש, במקום אורי גוטמן שעזב להפועל חדרה. מאמן הכושר אבנר עייני, שהיה מועמד למכבי חיפה, החליט לדחות בסופו של דבר את הצעת הירוקים ויישאר גם העונה בבני יהודה.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי