חוזר הביתה: אלמוג כהן סיכם לארבע עונות במכבי נתניה

אלמוג כהן
אלמוג כהן | Gettyimages

כפי שפרסמנו, הקשר שעזב את גרמניה לאחר שש שנים, סירב להצעת הפועל באר שבע וחזר לקבוצה שבה התחיל את הקריירה המקצועית כשחקן. "אלמוג ויתר על לא מעט כסף, ההחלטה נטו על רגש". הקבוצה קרובה לצירופו של קהת

קבוצות: מכבי נתניה
(גודל טקסט)
אלמוג כהן סיכם במכבי נתניה לארבע עונות עם אופציה לעונה נוספת, כך הודיעה באופן רשמי הנהלת מכבי נתניה היום (רביעי). הקשר המרכזי ששיחק באינגולשטאט הגרמנית מאז עונת 2013, עזב את הקבוצה לאחר שירדה לליגה השלישית ויחזור למועדון נעוריו החל מהעונה הקרובה. כפי שפורסם לראשונה בספורט1, למועדון היה ברור שבמידה והשחקן יעדיף לחזור לישראל – נתניה תרצה לצרפו. ביום שישי החלו מגעים ראשוניים לצרפו.


כהן (30), זכה לחיזורים רבים מהפועל באר שבע, שאף הגישה הצעה כספית גבוהה יותר מהיהלומים, אך לבסוף החליט ללכת עם הרגש, ע"פ מקורבים לשחקן. כזכור, אלמוג כהן שיחק במכבי נתניה בין השנים 2006 ו-2010 ואף ענד את סרט הקפטן. הקשר, התחבט בהצעותיו מגרמניה והציב דד ליין עד לחמישי בבוקר, אך הבוקר החליט לשים סוף לסאגה והתקשר באופן אישי לבעלים אייל סגל והודיע לו על רצונו לחזור הביתה. כפי שכבר פרסמנו, הקשר יזכה לסרט הקפטן וצפוי להשתכר 300 אלף יורו לעונה. 


באחת השיחות הבהיר הבעלים אייל סגל, שהוא רואה בו כמעין "אליניב ברדה החדש", כזה שייצור שושלת הצלחות חדשה בנתניה, כמו שעשה קפטן ב"ש לשעבר.אלמוג כהן חוגג. חוזר הביתה (עודד קרני)


"הכסף הוא לא הבעיה בכלל. ההחלטה מסתמכת נטו על הרגש. בכל מקרה אלמוג ויתר על לא מעט כסף, הוא הולך עם הרגש והלב". ע"פ גורמים, כהן זכה לחיזורים גם מגרמניה, שם נחשב לשחקן מוערך מאוד, אך סירב להצעות משטוטגרט ופ.צ קלן על מנת לחזור לישראל. כרגע הקשר נמצא בחופשה פרטית, אך צפוי לחזור מחר לישראל ולחתום באופן רשמי. 

בנתניה מקווים כעת, שצירופו של כהן, יגביר את הרצון של חן עזרא להצטרף, שכן השניים גדלו יחד במועדון. בנוסף, בנתניה מתקרבים לצירופו של רועי קהת ששוחרר רשמית ממכבי חיפה, כאשר הקשר צפוי להגיע בחוזה לשנתיים עם אופצייה לעונה נוספת.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי