עוד רכש לבני יהודה: הקשר בן שמעוני חתם לשלוש שנים

play בן שמעוני
בן שמעוני | אתר בני יהודה
בני יהודה - הפועל חדרה 2:1 02:18

השחקן שהיה מושאל לסקציה נס ציונה והיה שותף להגעתה מליגה א' דרום ועד לליגת העל, חוזר לקבוצה בה גדל וחתם לשלוש עונות: "שמח ונרגש לחזור הביתה לאחר שנים של התחשלות. מבטיח לעשות הכל כדי להחזיר למועדון"

בני יהודה של יוסי אבוקסיס ממשיכה בבניית הקבוצה לקראת העונה הבאה במטרה לשמר את ההצלחות. מחזיקת הגביע הודיעה היום (ראשון) על צירופו של קשר נוסף, בן שמעוני, קשר אחורי בן 23, שחתם באמצעות סוכנו מאיר ריפמן לשלוש עונות במועדון.

שמעוני הושאל בשלוש השנים האחרונות לסקציה נס ציונה והיה שותף בעלייה של הקבוצה מליגה א’ דרום ועד ליגת העל. כמוכן, הקשר גדל במחלקת הנוער של המועדון ולכן מדובר בסגירת מעגל. מהמועדון נמסר: “אנחנו שמחים על הדרך שבן עבר בשנים האחרונות, הוא גדל במחלקת הנוער שלנו ואנחנו מאחלים לו בהצלחה”.

שמעוני אמר לאחר החתימה: “שמח ונרגש לחזור הביתה לאחר שנים של התחשלות ולמידה בנס ציונה. מבטיח לעשות הכל כדי להחזיר למועדון ולוות המקצועי על האמון, וכמובן לכם – האוהדים”. שמעוני שיחק בקבוצת הנוער של בני יהודה ומשם הושאל לעונה אחת בהפועל כפר שלם, ממנה עבר לשלוש עונות בנס ציונה.

שמעוני הוא שחקן הרכש החמישי שמצרפים הזהובים במהלך הפגרה, אחרי עמית זנטי ואיתן וולבלום ממכבי חיפה ואורי צעדון ודור כוכב שצורפו מוקדם יותר מהפועל עפולה. בני יהודה צפויה לעבור מתיחת פנים רצינית העונה, לאחר שעזבו אותה מספר שחקני מפתח ששיחקו בהרכב הראשון כמו קרלוס קוויאר, מתן בלטקסה, יובל אשכנזי, דולב חזיזה, מאוויס צ’יבוטה, יאקוב סילבסטר ופייסל מוליץ’.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי