שרצקי: “בית”ר יכולה למכור את לוי גרסיה בעשרה מיליון יורו”

איזי שרצקי
איזי שרצקי | מאור אלקסלסי

עזיבת עדן שמיר ("אביא למסאי שחקן לא פחות טוב"), העסקאות בליגת העל ("השתגעו פה לגמרי"), חיים סילבס ("הוא בא אליי הביתה והתחנן"), ביטול הבחירות ("ביבי חושב שהמדינה שלו"). בעלי ק"ש יורה בראיון

“יכול להיות שבית”ר ירושלים תמכור את לוי גרסיה בעשרה מיליון יורו, אבל בכדורגל צריך לקחת סיכונים וזה מה שעשיתי”, כך אמר הערב (רביעי) איזי שרצקי, בעלי קריית שמונה, בראיון לתוכנית הספורטו של 103FM, בו דיבר על מכירת הכוכב, עזיבתו של עדן שמיר, עסקאות הענק בישראל, ביטול הבחירות וסאגת חיים סילבס.

ההכנות לעונה הבאה: “יהיה בסדר, תהיה לקריית שמונה קבוצה טובה. זה לא פשוט להחתים שחקנים, אבל יגיעו שלושה טובים מאוד. אל תדאגו, זה יקרה. אנחנו נביא שלושה זרים. אני מאמין בתוצר המקומי, אבל אין בשוק הישראלי את מה שאני מחפש כרגע. השתגעו כאן לגמרי, אני לא אשלם סכומים כאלה”.

על מכירת לוי גרסיה לבית”ר ירושלים: “זה השחקן עם הפוטנציאל הגדול ביותר בישראל. הוא נפצע וברגע שהייתה לי הזדמנות, החלטתי למכור אותו. יכול להיות שבית”ר תמכור אותו בעשרה מיליון יורו או אפילו יותר. לקחתי סיכון, אני מאמין שבכדורגל צריך לקחת סיכונים”. 

לוי גרסיה. איזי שרצקי לקח סיכון? (דני מרון)

על הקפטן עדן שמיר שעבר להפועל באר שבע: “הבטחתי למסאי דגו שאביא לו שחקן לא פחות טוב. עדן שחקן טוב ובחור מצוין, אבל כל הקבוצה לא הצליחה כשהוא היה הקפטן. הוא גמר חוזה ורצה ללכת, נתתי לו לעזוב”.

על עסקאות הענק בישראל: “הם עשירים גדולים אלה (צוחק). יש להם צעצוע חדש ובואו נראה מה יהיה. אני לא מאמין בכל כך הרבה כוכבים ורעש בקבוצה. העונות הכי טובות שלי היו בתקציבים של מתחת ל-20 מיליון שקלים, דווקא מאז שהתקציב עלה לאיזור ה-30, אנחנו למטה. הכל יכול להיות, כבר למדנו”.

על חיים סילבס: “הוא היה מתפטר? הוא לא היה מתפטר ולא משנה מה. ארבע פעמים ביקשתי שיילך והוא בא אליי הביתה ובכה לי. העובדה היא שחיים עבד שנה שנייה התחנן אליי להישאר, מוטי רצה לחזור לעבוד. היה לי את התקציב הכי גדול וזה הסתיים בכישלון, אתם מסתכלים על ניצחונות בפלייאוף התחתון? מה זה משנה חיים, איזי אשם בהכל. חיים לא רלוונטי. מי שראה את כל השחקנים והקלטות זה אני. הייתי רואה 50 שחקנים בלילות, עכשיו היחידי שרואה זה דגו. אם יש שחקן שמוצא חן בעיניו הוא פונה אליי ואני חושב שהראש שלו זה הראש שלי – ואם כן אז הוא יעשה את הכל לבד”.

ביטול הבחירות: “אין סיכוי שזה יקרה, רד מזה. זו בדיחה של ביבי שרואה את הסקרים. עזבו, אין סיכוי בעולם. יש גבול לכל מה שהוא רוצה לעשות, הוא חושב שזו המדינה שלו ושאין פה אף אחד אחר. אם הוא יילך לבית משפט וייצא זכאי, אני אעזוב”.

העובדה שיו”ר המנהלת מקבל שכר: “אני לא יודע כלום, אבל אני חושב שגם בהתאחדות צריך להיות יו”ר שיקבל שכר. אולי ככה היא תיראה יותר טוב”.

“חושב שהמדינה שלו” (AFP)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי