גדי קינדה תקף: “זה לא אנחנו, זה אתם. זה לא בגללנו, אלא בגללכם”

play גדי קינדה
גדי קינדה | דני מרון
אימון בית"ר ירושלים בחוף הים 00:15

לאחר הפוסט הנוקב של מנשה זלקה, הגיע גם תורו של קשרה של בית"ר ירושלים שהגיב ברשתות החברתיות: "אתם הבאתם את זה על עצמכם. רק ככה אתם מבינים, אין מה לעשות, לצערנו הרב, אם אין מי שיגן עלינו"

סערה גדולה סביב מותו של סלומון טקה מירי שוטר בחיפה, והדבר מעורר הדים גם בקרב שחקני הכדורגל וביניהם קפטן הפועל חדרה מנשה זלקה, שהדליק משואה ביום העצמאות האחרון. מאוחר יותר הגיב גם קשר בית”ר ירושלים גדי קינדה.

זלקה כתב: “שוב חוזר הניגון, אזרח יהודי ישראלי נורה מטווח אפס! לא, הוא לא החזיק אקדח טעון וכיוון אל השוטר, אבל בכל זאת לא הפריע לשוטר לירות על מנת להרוג. כמו במקרה יהודה ביאדגה ז”ל, רה”מ והשר לביטחון פנים ימלמלו כרגיל איזה משפט ממלכתי וייתנו הוראה לחקור את המקרה. איזה נשמות טובות”.

“המדיניות הזאת היא בדיוק הבעיה” המשיך הקשר, “מדיניות קלוקלת שמביאה שוטר לחסל אזרח ישראלי. אולי בגלל צבע העור השונה? אולי בגלל שאנחנו אזרחים “סוג ב'”? אולי זו תרבות אירגונית? לא ירחק היום, ואני גם מקווה שהוא לא יגיע, שבגלל חוסר מדיניות ואפליה בוטה בין שחור ללבן שוטרים יקפחו את חייהם. תבינו שנמאס! מאחורי כל אדם שנורה יש משפחה אחים אחיות וחברים והקלות הבלתי נסבלת ששוטרים לוחצים על ההדק מטריפה את הדעת. הלוואי וחיילי צה”ל ומג”ב היו מתנהלים כך מול מחבלים! מחבלים, אדון שוטר. לא אזרח ישראלי שצבע עורו כהה!”.

מנשה זלקה. העביר ביקורת חריפה על מדיניות הממשלה (דני מרון)

בשעות הלילה גדי קינדה הגיב גם הוא למחאה וכתב: “זה לא אנחנו, זה אתם. זה לא בגללנו, אלא בגללכם. אתם הבאתם את זה על עצמכם. רק ככה אתם מבינים, אין מה לעשות. לצערנו הרב, אם אין מי שיגן עלינו, אנחנו נגן על עצמנו”.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי