לוסיו רוצה לעזוב, חדרה: "תג המחיר עומד על 300 אלף דולר"

לוסיו
לוסיו | אודי ציטיאט

הברזילאי נפגש עם אורן גולן ואמר כי הוא מעריך את ההצעה אך רוצה להתקדם למועדון גדול יותר. בקבוצה הגיבו: "לא אחראים להגשמת החלומות שלו. אם תהיה קבוצה שתשלם את הכסף הזה, אנו לא נעמוד בדרכו"

קבוצות: הפועל חדרה
(גודל טקסט)

הפועל חדרה ממשיכה להתכונן לפתיחת עונת 2018/19, כשמשחק ההכנה הראשון שלה יגיע ביום רביעי נגד הפועל אום אל פאחם, העולה החדשה לליגה הלאומית. הבלם אמיר בילאלי והקשר קווין ואן קיפרסליוס ערכו אתמול (ראשון) את האימון הראשון בקבוצה, ואחרי המשחק נגד אום אל פאחם יחליט המאמן אורי גוטמן לגבי עתידם.

בחדרה ציינו הבוקר כי היו מספר מועמדים נוספים, אך אלה לא הסכימו להגיע למספר ימי התרשמות וכעת מקווים במועדון שהשניים ירשימו ויחתמו על מנת שיוכלו לצאת עם הקבוצה בשבוע הבא למחנה אימונים בבולגריה. בחדרה רוצים להתחזק בשחקנים ישראלים, כששני השמות הבולטים על הפרק היו המגן יהב גורפינקל והקשר מוחמד אבו פאני ממכבי חיפה. השניים חזרו בשבוע שעבר ממחנה האימונים של הירוקים, ובחדרה קיוו לקבל תשובה חיובית לגבי השאלת השניים, אבל חיפה הודיעה בשלב זה שהם נשארים בסגל שלהם.

יהב גורפינקל. יישאר במכבי חיפה עם אבו פאני (דני מרון)
יהב גורפינקל. יישאר במכבי חיפה עם אבו פאני (דני מרון)

הבוקר נערכה שיחה בין לוסיו לבין היועץ המקצועי אורן גולן, בה הודיע החלוץ כי הוא מעריך את הרצון חדרה להאריך את חוזהו, אך מעוניין להצטרף לקבוצה בכירה יותר. כזכור, בימים האחרונים עלה הרצון של אנשי הפועל תל אביב לצרף את לוסיו, אך אתמול בשיחה לילית הבטיח בעלי הפועל תל אביב איציק ניסנוב כי לא ייקח את השחקן. כעת נותר לראות האם האדומים יחזרו להיות אופציה עבור הברזילאי. לוסיו פנה בפוסט לאוהדי חדרה בו כתב: "אני נותן את מלוא הכבוד להפועל חדרה שנתנו לי את הצ'אנס, אבל אני חושב שגם לי מגיע להתקדם לעתיד טוב יותר".

בחדרה הגיבו לפוסט של השחקן ואמרו: "הפועל חדרה הלכה לקראת לוסיו בכל מה שביקש. חשוב לזכור כי לשחקן יש חוזה לעונה נוספת בקבוצה. הוא ביקש לשדרג לו את החוזה – הגשנו לו הצעה לחוזה משודרג ולאחר מכן אפילו הצעה טובה יותר לחוזה לשנתיים. הוא ביקש לעבור לדירה משודרגת – סידרנו לו דירה טובה יותר. הוא ביקש רכב טוב יותר – גם את זה הוא קיבל. אבל חשוב לעשות סדר. אנחנו לא אחראים על הגשמת החלומות של כל שחקן ושחקן. הפועל חדרה מאוד מעריכה את לוסיו וכמובן שמאוד מכבדת אותו. ללוסיו יש סעיף בחוזה שמאפשר לו להשתחרר תמורת סכום של 300,000 דולר. אם תהיה קבוצה שתשלם את הכסף הזה, אנו לא נעמוד בדרכו. כל עוד זה לא קורה, לוסיו הוא שחקן של הפועל חדרה".

בשיחה עם הפועל תל אביב עלה גם נושא השאלתו של הקשר שי אליאס, שסיכם כבר את תנאיו בחדרה ובמועדון מקווים שיעבור רשמית בימים הקרובים.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי