התחלה מקרטעת: הפועל ת”א נכנעה 2:1 להפועל קטמון

מאור בוזגלו
מאור בוזגלו | דני מרון

האדומים נכנעו ליריבה מליגת המשנה במשחק האימון הראשון. רועי פדידה ואביחי ווגד'ה הבקיעו למנצחת, יונתן לוי צימק. דמארי חזר מפציעה ושותף, בוזגלו, אינברום וג'ראפי קיבלו דקות ראשונות

הפועל תל אביב מקווה להגיע העונה לתוצאות טובות יותר מהעונה הקודמת, שהסתיימה בפלייאוף התחתון, אבל משחק האימון הראשון של האדומים לא הניב בשורות מעודדות במיוחד לאחר שקבוצתו של ניסו אביטן נכנעה 2:1 להפועל קטמון.

כבר אחרי שלוש דקות הפועל תל אביב ירדה לפיגור, כשרועי פדידה הכניע את השוער החדש של התל אביביים יואב ג’ראפי והעלה את קבוצתו ל-0:1. חניכיו של זיו אריה המשיכו לשלוט והכפילו את היתרון בדקה ה-33, מרגליו של אביחי וודג’ה. אחרי מספר החמצות, ביניהן אחת של מאור בוזגלו, יונתן לוי היה זה שצימק את התוצאה עבור הפועל תל אביב, אך האדומים לא הצליחו לאזן עד הסיום וכאמור הפסידו בניסוי הכלים הראשון.

המשחק חולק לשלושה חלקים ואביטן שיתף את כלל שחקני הסגל, כולל הקפטן אוראל דגני. עומר דמארי שב מפציעה ארוכה ושותף ל-30 דקות. מאור בוזגלו, הרכש הנוצץ ביותר של האדומים בקיץ הנוכחי, שיחק גם הוא דקות ראשונות, יחד עם שחקני החיזוק הנוספים אור אינברום ויואב ג’ראפי.

לא הצליח לשמור על רשת נקייה בבכורה. יואב ג’ראפי (דני מרון)

דקות ראשונות במדים של הפועל תל אביב. מאור בוזגלו (דני מרון)

ניסוי כלים ראשון לא כ”כ מוצלח. ניסו אביטן (דני מרון)

גם אדי גוטליב שותף, למרות סימני השאלה סביב המשך דרכו בקבוצה. (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי