ורד נחת בבוסטון. בית"ר ירושלים מכרה קרוב ל-5,000 מינויים

עידן ורד
עידן ורד | דני מרון

הקשר הגיע לארה"ב וייפגש עם רופא מומחה, משם יחבור לחבריו במחנה האימונים בפולין. לוי גארסיה נחת בישראל והצהיר: "אפשר לזכות באליפות, אני יודע שבנו כאן קבוצה חזקה". וגם: הבשורה שאולי עודדה מעט את חוגג

(גודל טקסט)
בית"ר ירושלים עדיין לא השלימה את מסע הרכש שלה אבל אחד מהשחקנים המשמעותיים ביותר שהצטרפו, הקשרחלוץ לוי גארסיה, נחת בישראל בשעה מאוחרת ויצטרף כבר היום (רביעי) לאימון בכורה בקבוצתו החדשה, שייערך ב-17:30 ואליו גם צפוי להגיע קהל רב.


גארסיה אמר: "אני מרגיש טוב להיות פה, מרגיש בבית בישראל ועכשיו אני מוכן לעבודה. תענוג להיות פה. לחץ? בכדורגל יש לחץ בכל מקום, אבל אני מקווה שהכל יזרום חלק. אני יודע שבנו בבית"ר קבוצה חזקה ומאמין שאם נעשה את הדברים כמו שצריך, נוכל לזכות באליפות".


בעוד שגרסיה יצרף לאימונים היום, הקשר עידן ורד נחת הבוקר בבוסטון, ארצות הברית, על מנת להיפגש עם רופא מומחה. לאחר האבחון שיעבור, יידעו בבית"ר ירושלים כמה זמן ייקח לו לחזור מהפציעה. ורד עדכן את ראשי המועדון על הפגישה הצפויה עם הרופא ובמהלך השבוע תתקבל תשובה סופית בעניין. ורד יסיים את ביקורו לקראת סוף השבוע ויחבור לקבוצה במחנה האימונים בפולין.בכל הנוגע למכירת המינויים, בבית"ר ירושלים עדיין לא שבעי רצון מקצב הרכישה, אך יחד עם זאת יכולים מעט להתעודד הבוקר: על פי הנתונים שהתקבלו, במהלך היום צפוי להיחצות רף 5,000 המנויים. מדובר בבשורה מעודדת מבחינת הבעלים משה חוגג, שקרא לאחרונה לאוהדים לרכוש מנויים לאור השקעתו הרבה במועדון. הבוקר גם פרסם המועדון סרטון ובו שחקני הקבוצה מנסים לגייס מנויים נוספים.


ועוד בבירה, במועדון מרוצים מהעברת יעקב בריהון לאשדוד, שחסכה לקבוצה לא רק את המשכורת שלו, אלא גם הכניסה מעט כסף. כעת המטרה היא לנסות ולהעביר גם את אפונסו טיירה. אפונסו טיירה. בבית"ר מחכים להצעות (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי