הפועל ת"א רוצה להשלים את צירוף לוסיו עד ליום ראשון

לוסיו
לוסיו | אודי ציטיאט

האדומים מקווים שהחלוץ ימריא למחנה. גוטליב צפוי לעבור לרוסיה עד לשבת. במועדון לא התרגשו מההפסד: "רצינו לתת לכולם לשחק" והיו מרוצים מדמארי. עאבד סרב לעבור לחדרה. אלטמן יעדכן לגבי מצבו מול פנאתייקוס

(גודל טקסט)

עידן ניסו אביטן בהפועל ת"א החל אתמול (שלישי) רשמית עם הפסד 2:1 להפועל קטמון במשחק ההכנה. כל שחקני הסגל הרחב של הפועל השתתפו במשחק כך שבאדומים לא התאכזבו יותר מדי. "זה היה משחק ללא הוראות טקטיות מיוחדות, רצינו לתת לכולם לשחק. ההכנות יתחילו בשבוע הבא במחנה האימונים בפולין. נבנה קבוצה טובה לקראת פתיחת העונה". למחנה האימונים ביום ראשון צפויים להמריא 25 שחקנים ועד לאימון ביום שישי יוחלט מי יישאר בארץ ואיזה שחקנים יצטרפו ברגע האחרון.

בקבוצה בטוחים ששיתוף הפעולה בין מאור בוזגלו לאור אינברום, ששיחקו אתמול יהיה מצוין, והיו מרוצים בעיקר משובו של החלוץ עומר דמארי ששיחק חצי שעה. במועדון משוכנעים שתקופת השיקום של החלוץ הסתיימה ובמחנה האימונים בפולין הוא יחזור לכושר משחק כדי שיגיע מוכן לפתיחת העונה הקרובה.

בהפועל ת"א מאמינים כי מעברו של אדי גוטליב לאורנבורג הרוסית יושלם עד סוף השבוע, והבלם שרצה לשחק ברוסיה יגשים את מבוקשו, כשהפועל תשלשל לקופת המועדון 400 אלף יורו. ביום שני דחתה הקבוצה הצעה בגובה 300 אלף יורו. דגני שותף אתמול בחלק מהמשחק ונכון להיום לא נענתה בקשתו לשדרוג חוזהו ע"י בעלי המועדון.  האפשרות שיעבור לאירופה עדיין נמצאת על הפרק כמו גם עזיבה לבית"ר ירושלים או הפועל באר שבע. 


אדי גוטליב. משחקו האחרון באדום? (דני מרון)

המטרה הגדולה של הפועל היא לסגור את העברתו של לוסיו ושביום ראשון ימריא עם הקבוצה למחנה האימונים בפולין. השחקן כבר הודיע להפועל חדרה שהוא לא רוצה לצאת למחנה האימונים שלה. קבוצתו של אורי גוטמן הייתה מוכנה לקבל כחלק מהעסקה את החלוץ אחמד עאבד שלא בתוכניות של הפועל ת"א, אלא שהשחקן סרב לעבור לחדרה. הצעת חדרה לקבל את מרווין פירסמן בעסקה נדחתה ע"י ניסו אביטן ועכשיו מחפשים את הנוסחה לסגירת העסקה: הפועל תעביר סכום נמוך מסעיף השחרור העומד על 300 אלף דולר, יחד עם שחקנים נוספים.

למאמן ניסו אביטן הוצעו שחקנים זרים בעמדת החלוץ והבלם אשר אחד או שניים מהם עשויים להגיע להתרשמות למחנה האימונים בפולין בהתאם להתפתחויות מול אדי גוטליב, אוראל דגני ולוסיו. הפועל נתקלה בקשיים לצירופו של חנן ממן כשקבוצתו הפועל באר שבע כרגע לא משחררת אותו. מחר אמור עומרי אלטמן לשוחח עם אנשיה המועדון ולעדכן אותם על השיחה עם ראשי פנתינייקוס שאמורה להתקיים הערב או מחר. השיחות עם גידי קאניוק ממשיכות והאדומים מצפים לפריצת דרך במו"מ.ניסו אביטן. בהפועל לא התרגשו מההפסד (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי