וולשמן ינחת בסופ"ש, כץ מסרב לשלם על שאילת אליאל פרץ

אליאל פרץ
אליאל פרץ | דני מרון

החלוץ יצטרף למחנה האימונים של הפועל חיפה בשבוע הבא, שמנסה גם לצרף את הקשר שבעבורו דורשת מכבי ת"א כ-100 אלף ש"ח. רן קדוש יישאר בארץ לאחר שנבדק וייעדר 6-8 שבועות. היום: משחק הכנה ראשון נגד הפועל רעננה

קבוצות: הפועל חיפה
(גודל טקסט)

ההזדמנות להרשים את חיים סילבס הגיעה. הפועל חיפה תערוך היום (רביעי) משחק הכנה ראשון לעונה, כשתפגוש את הפועל רעננה. זה יהיה משחק ראשון מבין שניים תוך יומיים, מכיוון שגם ביום שישי הפועל חיפה תשחק נגד הפועל עכו ומדובר בצ'אנס ששחקנים רבים יכולים לקחת בשתי ידיים, לאור העובדה שבימים אלה מתאמנת הקבוצה בסגל רחב של כ-30 שחקנים.

מטרת משחקי האימון השבוע היא לאפשר לסילבס להתרשם ממספר שחקני קבוצת הנוער וכאלה שבעונה שעברה יצאו להשאלות, כמו גם ממהראן לאלה שלאחר השעיה בת כשנתיים מקווה לזכות באמון המאמן ולהישאר חלק מסגל הקבוצה. בסוף השבוע, לאחר המשחקים, צפוי סילבס לדלל את הסגל.

בסוף השבוע גם ינחת בישראל החלוץ החדש אמרי וולשמן, ששיחק לאחרונה בליגה האמריקאית השנייה בקבוצת סינסינטי לצדו של דקל קינן שגם המליץ לאנשי חיפה להחתימו. אגב, בקרב הבעלים יואב כץ הייתה התלבטות לפני ההחתמה של וולשמן וזאת בגלל האיכויות של הליגה השנייה בארה"ב, אבל סילבס היה נחרץ וטען שיש להביאו.


סילבס היה נחוש לצרפו. וולשמן (דוברות הפועל חיפה)

בחיפה עוד רוצים להתחזק בשתי עמדות, קשר ומגן שמאלי, וכפי שפרסמנו בתחילת השבוע אחד המועמדים לחיזוק הקבוצה הוא קשר מכבי תל אביב אליאל פרץ. בחיפה שוחחו עם אנשי מכבי ואף ציינו כי יעמדו לחלוטין בחוזהו של פרץ, אך הם לא מוכנים לשלם מעבר לזה דמי השאלה. בשלב זה הצהובים דורשים דמי השאלה של כ-100 אלף שקלים.

בינתיים, שוער המשנה של הקבוצה, רן קדוש, ספג מכה לא פשוטה. השוער נפצע לפני מספר ימים בשריר התאומים ועבר בדיקת אולטרסאונד כאשר הבוקר יתברר כי משך ההחלמה הוא בין 6-8 שבועות. השוער לא ייצא עם הקבוצה למחנה אימונים בשבוע הבא. כעת בסגל הקבוצה נמצאים השוער הבוסני יסמין בוריץ והשוער רותם פדידה שהושאל בעונה שעברה למכבי צור שלום בליגה א'.


רן קדוש. מכה לא פשוטה (מאור אלקסלסי)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי