משה חוגג שוקל את המשך דרכו בבית"ר ירושלים

מיכאל אוחנה עם אוהדי בית"ר
מיכאל אוחנה עם אוהדי בית"ר | דני מרון

חלק מהקהל קרא קריאות גזעניות והבעלים פנה למוני ברוש: "תחפש לי מחליף". גורם: "זה לא ספין". 4,000 צופים הגיעו לאימון, פוצצו אותו וקיללו את בוזגלו. ארבעה נעצרו. אוהדים אחרים מחאו כפיים והביעו תמיכה

(גודל טקסט)
רעידת אדמה בבית"ר ירושלים? הערב (רביעי) הודיע הבעלים משה חוגג כי הוא שוקל את המשך דרכו במועדון לאחר שמספר אוהדים קראו קריאות גזעניות ושרו "מוחמד מת" במהלך אימון פתיחת העונה שנערך בבית וגן.


גורם בבית"ר הסביר: "זה לא עוד ספין שנועד להרתיע את האוהדים. חוגג כועס מאוד. הוא לא יכול לשמוע את הקריאות האלה". עוד נודע כי חוגג פנה למנכ"ל מוני ברוש והודיע לו: 'תחפש לי מחליף, אני עוזב את הקבוצה'. "המועדון מאוכזב מההתנהגות הגזענית של חלק מהאוהדים באימון הקבוצה, משה חוגג שוקל את המשך צעדיו בקבוצה", נמסר בהודעה הרשמית שפורסמה על ידי המועדון.


לאחר האימון נודע כי משטרת ישראל עצרה ארבעה חשודים בגירים, שנעצרו בגין העבירות הבאות: קריאות גזעניות, הפעלת רימון עשן, הפרת הסדר הציבורי והפעלת רחפן ללא היתר. החשודים הועברו לתחנת המשטרה להמשך החקירה.
ארבעה עצורים באימון הפתיחה של בית"ר ירושלים (דני מרון)


ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "משטרת ישראל לא תאפשר עבירות על חוק האלימות בספורט, בהם קריאות גזעניות, הפרת סדר הציבורי או סיכון הצופים על ידי השלכת אמצעים פירוטכנים ותפעל להביא את מפירי החוק לדין".


בינתיים, בעמוד האינסטגרם 'בית"ר_1936', לו כמעט 23 אלף עוקבים, פורסמה הודעת תמיכה בקשר הרכש עלי מוחמד. "אנחנו אוהבים אותך עלי מוחמד", נכתב. ברשתות החברתיות הופצו סרטונים בהם אוהדי בית"ר מחבקים את עלי מוחמד, שרים לו שירי תמיכה ומבקשים להצטלם איתו.


לעיני 4,000 אוהדים נלהבים שהדליקו רימוני עשן, אבוקות ופרצו לכר הדשא, בית"ר ירושלים המתחדשת ערכה כאמור את אימון הפתיחה הרשמי לקראת עונת 2019/20 בבית וגן, בהשתתפות שחקני הרכש הנוצצים מיכאל אוחנה, לוי גרסיה ועלי מוחמד.משה חוגג שוקל לעזוב את בית"ר ירושלים (דני מרון)


שחקני בית"ר ירושלים הבינו עוד לפני האימון כי עם פריצת האוהדים לכר הדשא האימון יופסק. אופיר קריאף נשאר יחד עם האוהדים ולא ירד עם שאר השחקנים לחדר ההלבשה. שחקן הבית זכה לתשואות של הקהל, שאף לקח את חולצתו. עוד לפני המהומה ניגש חוגג לאוהדים ושוחח איתם במשך דקות ארוכות.


בשלב מוקדם מאוד פרצו מאות אוהדים נלהבים בצהוב-שחור לכר הדשא במתחם האימונים, מה שהוביל לירידת השחקנים לחדר ההלבשה. מאוחר יותר התגודדו האוהדים מחוץ לחדר ההלבשה, קראו בשמות השחקנים וחיכו שייצאו החוצה.טירוף מוחלט באימון הפתיחה של בית"ר ירושלים (דני מרון)


בהמשך אכן יצאו חלק מהשחקנים, בניהם מיכאל אוחנה, אנטואן קונטה ואנתוני וראן, גדי קינדה ודן איינבינדר, מחדר ההלבשה והונפו על כתפי האוהדים. חלק מהקהל בחר להשתמש בקריאות גנאי נגד מאור בוזגלו, האקס, שחתם לאחרונה בהפועל תל אביב.


הקהל הירושלמי החל את התהלוכה מבית הכרם עד בית וגן ואז פוצץ את האימון. יש לציין כי את המצעד מבית הכרם, שהחל במקביל לפתיחת האימון, ליוו שוטרים ופרשים. במהלך התהלוכה הודלקו רימוני עשן וצירי כבישים נחסמו לתנועה. 
מספר 11 החדש. מיכאל אוחנה (דני מרון)

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We love you Ali Mohamed

A post shared by Beitar_1936 © (beitar_1936) on

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי