שביתה בפתח? ארגון השחקנים: "עניין ה'מנודים' מנוגד לחוק"

משרדי ההתאחדות
ההתאחדות לכדורגל | עדי אבישי

סכסוך עבודה הוכרז על ידי יו"ר הארגון מושיקו משיאלוב כלפי ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגה, על רקע ההחלטה השנויה במחלוקת לא לשתף שחקנים מסוימים: "הגופים טונים את הראש בחול". גביע הטוטו עלול להידחות

(גודל טקסט)

ארגון שחקני הכדורגל ויו"ר הארגון מושיקו מישאלוב הכריזו היום (רביעי) על סכסוך עבודה נגד ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגה. הנושא הוא פרשת השחקנים המנודים במספר קבוצות, ובעיקר בהפועל באר שבע.

ארגון השחקנים טוען כי על שני הגופים להכניס סעיף מיוחד בתקנון אשר ימנע מהקבוצות את תופעת השחקנים המנודים. בארגון אמרו: "ההתאחדות לכדורגל ומנהלת הליגה טומנות את הראש בחול במקום להיפגש עם ארגון השחקנים ולמצוא פתרון מוסכם. שחקנים עם חוזים חתומים צריכים הזדמנות שווה לאחרים להיאבק על מקומם בסגל ובהרכב, סימון השחקנים כ'מנודים' הוא בניגוד לחוק".

בהתאחדות לכדורגל ובמנהלת הבהירו לארגון כי נושא השחקנים המנודים צריך למצוא את פתרונו דרך מוסד הבוררות של ההתאחדות לכדורגל. בארגון עצמו שוקלים מהלך להשבתת משחקי גביע הטוטו בעוד שבועיים, ומהלכים נוספים אשר יתפסו תאוצה בהמשך המאבק. בנוסף, שחקנים מושעים שוקלים מהלך בו יפנו לבית משפט אזרחי בשל מהלך הנידוי.

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי