בריהון: “מודה לאוהדי בית”ר, הם שלחו לי הודעות תמיכה”

יעקב בריהון
יעקב בריהון | דני מרון

הקשר הגיב לראשונה על הצטרפותו למ.ס. אשדוד, אחרי תקופה ארוכה של סימני שאלה סביבו בקבוצה מהבירה: "שמח ונרגש לחתום במקום שמאמין בי ומקווה להחזיר על האמון. כולי תקווה שאצליח כאן"

יעקב בריהון עבר אתמול רשמית למ.ס אשדוד, אחרי תקופה ארוכה בה היה סימן שאלה גדול סביב עתידו בבית”ר ירושלים. במועדון לא בנו על השחקן מקצועית והוא קיבל אור ירוק לחפש קבוצה. אשדוד הייתה כל הזמן על הפרק, אך תחילה דחה בריהון הצעה לשלוש שנים, בטענה שהוא מוכן לחתום לעונה אחת בלבד. אבל אז משה חוגג וג’קי בן זקן סיכמו על מחיר העברה נמוך יותר, ההצעה שודרגה והשחקן, שחגג ביום שבת את יום הולדתו ה-26, סיכם אתמול באשדוד – המועדון השלישי שלו בקריירה.

היום (רביעי) הוא חתם רשמית על החוזה החדש, באמצעות סוכנו עידן בן אבו. בהתבטאות ראשונה מאז החתימה, בריהון סיכם את הקדנציה בבית”ר ואת ההחלטה להיפרד ממנו ולהעבירו לקבוצה של ג’קי בן זקן. לספורט1 הוא אמר: “אני שמח ונרגש לחתום במקום שמאמין בי ומקווה להחזיר על האמון. תודה רבה לאוהדי בית”ר, הם לא מפסיקים לשלוח לי הודעות תמיכה. כולי תקווה שאצליח באשדוד ותודה לסוכן שלי, עידן בן אבו. חתמתי על חוזה מקצועני לחמש שנים בבית”ר ושנתיים לפני תום החוזה אשדוד בחרה לרכוש מחצית מהכרטיס. אני רוצה לומר שוב תודה רבה לאוהדים של בית”ר”.

בריהון הצטרף לקבוצה מהבירה ביוני 2016, לאחר שעבר מראשון לציון שבה היה מלך שערי הקבוצה עם 13 כיבושים. את העונה הראשונה סיים עם 20 הופעות בליגת העל ובעונה החולפת כבש שני שערים ב-15 הופעות.

יוצא לדרך חדשה באשדוד. יעקב בריהון (דני מרון)

מה דעתך על הכתבה?

אהבתי
לא אהבתי