תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

המנהלת גיבתה את חוגג: "נעמוד לצד בית"ר במאבק נגד הגזענות"

משה חוגג, אלי אוחנה, יוסי בניון | דני מרון
לאחר הקריאות נגד עלי מוחמד והודעת הבעלים כי הוא שוקל את המשך דרכו, יו"ר המנהלת ארז כלפון הביע תמיכה: "אנו תקווה כי מערכת המשפט תעניש בחומרה את אותם עבריינים ובכך יישלח מסר חריף"
"המנהלת תעמוד לצד בית"ר ירושלים במאבק נגד הגזענות ותעמיד את כל הכלים העומדים לרשותה במטרה לסייע למועדון", כך נמסר הערב (חמישי) מיושב הראש ארז כלפון, שהעניק גיבוי לבעלים משה חוגג ששוקל את המשך דרכו בקבוצה מהבירה.

"מנהלת הליגות מגנה כל התנהגות אלימה באשר היא, פיזית או מילולית ובמיוחד התנהגות גזענית, כפי שהפגינו קומץ של אוהדים נגד שחקנה של בית"ר ירושלים עלי מוחמד. המנהלת מגבה את הבעלים משה חוגג ואת הנהלת בית"ר ירושלים ומבקשת להודות למשטרת ישראל על הפעולה המהירה שנקטה, אשר הביאה למעצרם של אותם אוהדים.

"אנו תקווה כי מערכת המשפט תעניש בחומרה את אותם עבריינים על מעשי הגזענות הללו ובכך יישלח מסר חריף לכל מי שחושב בעתיד להתנהג בצורה שכזו ובכך לגדוע התנהגות עבריינית מסוג זה בעתיד", סיכם כלפון.

במהלך אימון פתיחת העונה של בית"ר ירושלים, אליו כזכור הגיעו כ-4,000 צופים, מספר אוהדים השמיעו קריאות גזעניות כלפי שחקן הרכש עלי מוחמד. לאחר אותה תקרית, שוחח חוגג עם המנכ"ל מוני ברוש והודיע לו כי הוא יכול לחפש לו מחליף.עלי מוחמד (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ