תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תמאש מסרב לחתום בהפועל חיפה, כץ: "החלטה מוזרה והזויה"

גבריאל תמאש, חיים סילבס | מאור אלקסלסי
למרות שסיכם על המשך דרכו בכרמל, הבלם התחרט ודורש פגישה נוספת. הבעלים לספורט1: "אתייעץ עם מי שצריך ואקבל החלטה בקרוב". 400 אוהדים הגיעו לאימון הפתיחה, סילבס: "אתם הכוח שלנו. זה מרגש"
לא שקט הערב (חמישי) בהפועל חיפה. גבריאל תמאש, שאמור היה לחתום על חוזה חדש לאחר שסיכם את תנאיו, הודיע לראשי המועדון כי הוא אינו מתכוון להתייצב לאימון פתיחת העונה, אולם גורמים בכירים שוחחו עם הרומני והצליחו לשכנע אותו להגיע.

לספורט1 נודע כי תמאש אינו מרוצה מההצעה שהוגשה לו על ידי הפועל חיפה והוא מעוניין לשבת עם ראשי המועדון פעם נוספת. יאוב כץ, שהופתע מהמהלך, אמר לספורט1 בתגובה: "זו החלטה הזויה ומוזרה של גבריאל. הוא סיכם איתי על זיכרון דברים ופתאום החליט שהוא לא חותם. אני לא יודע מה לעשות. אתייעץ עם מי שצריך ואקבל החלטה בקרוב".

כזכור, עתידו של השחקן העסיק בתקופה האחרונה האחרונה את ראשי הפועל חיפה לאחר שהבלם הרומני עבר תקופה לא קלה, בשיאה נתפס נוהג בשכרות ובמהירות מופרזת ואף נשפט על כך ובימים אלו הוא מבצע עבודות שירות.


והיה גם אימון. 400 אוהדים השתתפו בהפנינג פתיחת העונה שקיים המועדון במגרשי בית נגלר. הקהל קיבל את השחקנים בקריאות עידוד בטקס הצגת השחקנים ולאחר מכן הצטלם איתם במשך שעה ארוכה. מאמן הקבוצה חיים סילבס אמר בטקס הצגת השחקנים: "אני מודה לכל מי שהגיע. זה ממש מרגש. אתם הכוח שלנו. מחכים לפגוש אתכם במשחקי הליגה".שוב לא שקט. גבריאל תמאש (מאור אלקסלסי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ